Pat a Mat: Okap

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Pat se rozhodně natírat okap, a Mat mu v tom ochotně pomáhá. At zkouší cokoliv, pořád padá. Stoleček nepomáhá, ani otáčející se stolička na cihlách. Nakonec udělají něco jako výtah z věcičky na mletí masa a cihel. Pat díky úspěšně dokončí natírání okapu, ale pro změnu zase spadne, přičemž se chytí okapu a všechna barva zůstane na jeho rukách... (Matrinx)

Jamal

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

H34D

Jedna z těch epizod, kde budete nad Patovou a Matovou demencí jen nechápavě kroutit hlavou a ťukat si na čelo. Ovšem s patřičným úsměvem na tváři... Co takhle žebřík hoši? 7/10 ()

• Když se Pat chytne asi v polovině epizody okapů, než vybalancuje rovnováhu, barva okapů není nijak setřena a ani on nemá špinavou ruku. (Petr.Penicka)
  • Když Mat spadne z první cihlové věže, kterou postavili na podkladů stoličky a kartonu, v dalším záběru je vidět mhohem méně cihel. V tom dalším se ale záhadně postaví schody z cihel, které tam vlastně ani nebyly. (Petr.Penicka)