Reklama

Reklama

Pat a Mat: Okap

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1992, 8 min

Obsahy(1)

Pat se rozhodně natírat okap, a Mat mu v tom ochotně pomáhá. At zkouší cokoliv, pořád padá. Stoleček nepomáhá, ani otáčející se stolička na cihlách. Nakonec udělají něco jako výtah z věcičky na mletí masa a cihel. Pat díky úspěšně dokončí natírání okapu, ale pro změnu zase spadne, přičemž se chytí okapu a všechna barva zůstane na jeho rukách... (Matrinx)

(více)

Recenze (22)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Reklama

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Jedna z těch epizod, kde budete nad Patovou a Matovou demencí jen nechápavě kroutit hlavou a ťukat si na čelo. Ovšem s patřičným úsměvem na tváři... Co takhle žebřík hoši? 7/10 ()

Zajímavosti (2)

  • Když se Pat chytne asi v polovině epizody okapů, než vybalancuje rovnováhu, barva okapů není nijak setřena a ani on nemá špinavou ruku. (Petr.Penicka)
  • Když Mat spadne z první cihlové věže, kterou postavili na podkladů stoličky a kartonu, v dalším záběru je vidět mhohem méně cihel. V tom dalším se ale záhadně postaví schody z cihel, které tam vlastně ani nebyly. (Petr.Penicka)

Reklama

Reklama