Nikdo není dokonalý

Robert Kaylor

Robert Gordon

Kostýmy:

Lennie Barin

Teenage high v decentní rovině odjakživa baštím, a tady je to trochu předchůzce Dámy, nebo nedá mi a mnoha dalších. Milé, nenásilné, nepřekvapivé, dýchá z toho osmdesátkovost, tentokrát na západním pobřeží. Klišé o nováčcích na škole, místní krásné čarodějce a silných nabíječích vlastnících uživatelská práva. Ale ruku na srdce, film z americké vejšky, kde se hraje tenis, jsem zatím opravdu neviděl! _______Unikátní je také dabing, spolupráce bratislavského studia a brněnského Davay. Info pro dabingforum: Vyrobilo studio Attack Bratislava ve spolupráci se studiem Davay Brno. V českém znění hráli: Petr Gazdík, Aleš Zbořil, Jana Musilová, Petra Jungmanová, Radka Přibyslavská, Erika Kubálková, Jaroslav Kuneš, Ladislav Cigánek, Jiří Balcárek, Veronika Veselá, Martin Sláma, Lenka Filipová, Aleš Jarý, Eva Gorčicová a další. Připravili: Překlad Andrea Ostrihoňová Dialogy: Věra Vacková Produkce: Pavel Mráz a Luba Sonková Zvuk: Michal Zatloukal Režie českého znění: Anna Cicmanová(17.5.2015)

60 %(22.3.2012)

Mnohokrát som už videla tento film, ale vždy ma dokázal pobaviť, aj keď to nebolo ani tak bohvieako vtipné a navyše už s takou banálnou a ohranou zápletkou vzhľadom na súčasnú tvorbu. Podobné filmy: Ja som ty a ty si ja, Super náhradník.(3.9.2011)

banálny príbeh odohrávajúci sa na výške, kde sa sa steve kvôli láske vydáva za stefanie, pričom nikomu nie je divné, že hrá tenis a vyzerá ako východonemecká reprezentantka.(17.10.2008)