Zloději i místní policie si zachraňují holý život. Z arizonských hor sestoupil sněžný muž, který je ohrožuje! (oficiální text distributora)

djbarrel

Byť Lance Henriksen patří k mám oblíbeným hercům, tentokrát díru do světa neudělal. Ostatně v tomhle filmu se toho moc dělat nedalo. Nejhorší byla kamera. To byla noční můra pro diváka (pro mě teda určitě) a skvělá věc pro tu gorilu kříženou s medvědem. Začátek celkem ušel, ale s přibývající stopáží, mi začali přibývat i vrásky a chuť přetočit film rychlopusunem. Nakonec jsem vydržel a dostala se mi neskutečná změť tupých herců a ještě tupějších charakterů. Naprosto nesmyslné monstrum a chování. O kameře jsem se zmínil, to je kapitola sama pro sebe. Hroznej film. 10 % ()

ricci.s odpad!

Prvú polovicu som ešte pretrpel, v druhej mi už pomohol rýchloposuv. Vlastne už keď som videl meno Henriksen, tak som cítil, že to bude prúšvih, a je to tak. Videl som množstvo hororov, ktoré mali o polovicu nižší rozpočet, a boli nakrútené oveľa lepšie. Tá kamera bola jedna veľká nočná mora. Dialógy a herecké výkony radšej nekomentujem, lebo by som bol vulgárny. Nezaujali ma ani vraždy a ani príšera. Stručne povedané: Všetko od A po Z bolo neskutočne zlé. ()

MM_Ramone

Natočiť horror o zabijackom snežnom mužovi je celkom dobrý, originálny nápad. Rozzúrený Yetti vyvraždí bandu bankových lupičov a i zopár ich prenasledovateľov, ktorí sa dostali do jeho teritoria v arizonských horách. Táto nevšedná téma ma zaujala. Lenže filmárske a technické spracovanie nestálo za nič. Herci sú mizerní. Scénar je každou pribúdajúcou minútou hlúpejší. Dialogy totálne stupidné. Coolový strih je doslova kontraproduktívny. No najviac mi vadila tá príšene rozknísaná a roztrasená kamera. * ()

mosnak odpad!

Až bude jednou Lance Henriksen na smrtelné postely,bude vzpomínat na to,jak zaprodal svou duši a ksicht téhle a dalším podobným kokotinám, které ho poslaly do "sekce"... "aaaa Henriksen,to je ten z Vetřelce co pak natočil desítky debilních filmů,že?Už si vzpomínám!" Bohužel...ODPAD 1% (za obal k filmu) ()

Crael

Mne sa to celkom páčilo, mám rád filmy na túto tému, či už ide o "Yetiho", "Sasquatcha", alebo niečo podobné. Treba uznať že ako horor sa to moc nechytá, krv takmer žiadna a mŕtvoly po stretnutí s týmto tvorom tiež nevyzerali extra dokaličené. Zato veľmi pozitívne hodnotím hudbu, ktorá vyvolávala často zimomriavky. Pekná hlavná hrdinka + sexi aziatka boli tiež pekným skrášlením filmu. Takou bodkou na záver bol rozhovor chlapíka s dispečerkou pri ktorom mi naskočila husia koža. Malo to svoje chyby a nebolo ich málo, ale celkovo to hodnotím pozitívne. Zaujalo 3* ()

• Film se natáčel ve Flagstaffu a ve Williamsu v Arizoně. (rafix)