foto

Cerina Vincent

  • nar. 7.2.1979 (39 let)
    Las Vegas, Nevada, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Cerina Vincent, herečka a spisovatelka italského původu se narodila v Las Vegas, kde v roce 1996 vyhrála Miss Nevada Teen USA, odkud postoupila do Miss Teen USA a probojovala se až do finálové patnáctky. Věnovala se též tanci, od kterého přešla k hraní.

Po příchodu do Los Angeles odstartovala svou hereckou kariéru v roli Mayi, jedné z POWER RANGERS. Dále se přes různé roličky v televizních seriálech dopracovala až k rolím v komerčně úspěšném NOT ANOTHER TEEN MOVIE a jedné z hlavních postav hororu E. Rotha CABIN FEVER. Poté se začala úspěšně prosazovat jako hostující herečka v televizních hitech jako CSI (Kriminálka Las Vegas), BONES (Sběratelé kostí) a TWO AND A HALF MEN. Do povědomí diváků se však výrazněji zapsala až hlavními rolemi v hororech RETURN TO HOUSE ON HAUNTED HILL a IT WAITS a komedii EVERYBODY WANTS TO BE ITALIAN.

V současné době se Cerina kromě hraní věnuje také psaní. Je spoluautorkou článků o životních stylech v internetovém magazínu „The Huffington Post“ a velmi úspěšné knihy „How to eat like a Hot Chick“. Napsala také několik televizních pilotů a hororových scénářů, za něž si vysloužila pojmenování „scream queen“. Její poslední scénář „Adrenaline“ je již v produkci.

Machete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace