Zloději i místní policie si zachraňují holý život. Z arizonských hor sestoupil sněžný muž, který je ohrožuje! (oficiální text distributora)

djbarrel

Byť Lance Henriksen patří k mám oblíbeným hercům, tentokrát díru do světa neudělal. Ostatně v tomhle filmu se toho moc dělat nedalo. Nejhorší byla kamera. To byla noční můra pro diváka (pro mě teda určitě) a skvělá věc pro tu gorilu kříženou s medvědem. Začátek celkem ušel, ale s přibývající stopáží, mi začali přibývat i vrásky a chuť přetočit film rychlopusunem. Nakonec jsem vydržel a dostala se mi neskutečná změť tupých herců a ještě tupějších charakterů. Naprosto nesmyslné monstrum a chování. O kameře jsem se zmínil, to je kapitola sama pro sebe. Hroznej film. 10 % ()

LiveInPeace odpad!

Tak tohle patří do síně slávy nejvetších píčovin co jsem viděl. Omlouvam se za vulgar. ale jinak to nejde. Horší píč. už dosahuje jen Bezhlevej Jezdec + pár o něco lepších. ()

sun.eagle odpad!

Vysoké hodnocení nechápu. Pro mě je to absolutně nekoukatelné a nedokoukatelné. Rozpočet byl kolik 15 korun? je to hodně znát. Kámoši natočili v lese projekt do školy s maskáčema a jednou kamerou a vypadalo to líp. ()

TylerD.

Největší horor na tomhle byly dialogy. Vypadalo to, jako by je snad Ti herci někdy ani neměli předepsaný podle toho jaký bláboly tam zaznívaly. Jinak nebýt hromady nelogičností, byla by to fajn jednohubka. ()