The Devil in Miss Jones

• USA Gerard Damiano's The Devil in Miss Jones (více)
Pornografický / Drama / Fantasy
USA, 1973, 67 min (Special Edition: 52 min)

Film vypráví o slečně Justině Jonesové, osamělé panně, která chce ukončit svůj život a dostane se po smrti do pekla. Po čase se vrátí na Zem jako sexuálně neukojitelná. Když se její pobyt na Zemi chýlí ke konci, čeká jí krutý trest, je odsouzena na věčnost se šíleným mužem, který se nedokáže sexuálně vzrušit. (M.B)

hirnlego

Zajímavější zápletka než v DT, né tak zábavné jako DT (but that's not the point), Georgina - byť nehezká - sympatičtější než nehezká Linda (u klipu Paradise Circus se starou Georginou poplakala jsem dojetím), na konci depresivní tak, že by se za to nemuselo stydět kdejaké "normální" drama. Kéž by se pornáče s podobným "přesahem" točily i dnes a nejlíp na filmových kotoučích. ()

Davered

Zatímco Deep Throat byl komediální a vyloženě amatérský, tento snímek stejného režiséra je hodně temné existenciální drama, kde není místo pro nadsázku ani komiku. Zpracování je profesionálnější a "filmovější", expresionistický nádech některých scén (sebevražda, ovoce, had) je na poměry erotických filmů něco naprosto neobvyklého a nadstandartního. Konec je neskutečně silný a katarzní, a předcházející sexuální běsnění posunuje do úplně jiné demenze. Velké překvapení. ()

kaylin

Z hlediska toho, co je možné v tomhle filmu všechno vidět, bude divák až překvapený. Tohle je na porno skutečně dost a jsou zde věci, které normálně k vidění nebyly a dokonce i dnes jsou považovány za specialitky. Má to navíc příběh. Tohle je porno, které má dle mého smysl, i když je to pořád hlavně exploatační vizuál. ()

Karlos80

Jeden z prvních erotických (porno) filmů, stále s uměleckým nádechem a filmů v tomto žánru který měl nějaký ucelený a docela i rozumný děj! Dialogy, střih, kamera, všechno tu pěkně klape...Kultovní erotická klasika, která podobně jako Deep Throat, který je v některých těch ohledech co jsem naznačil, jednoznačně slabší, byla tenkrát označena ratingem X v tomto případě trojitým a v mnoha státech zakázaná. Film začíná a končí úplně ve stejném prostředí, obsahuje detailní záběry genitálií, orální i anální sex, hetero i homo sexuální styk..Neukojená hlavní hrdinka Justine (G. Spelvin) tu v jedné scéně krom ruky, použije i sprchu nebo ovoce (víno, jablko, banán), číslo s hadem bylo však nejodvážnější:-) Vřele doporučuji! ()

Dellamorte

Nemienim hodnotiť bodmi , ten pre Mňa shit roka ( aby sa nemenil tunajší percentuálny status ) . Naletela som na " DEVIL " v názve a môžem sa rovno vybrať za coronerom. Keď už nie je o čom , tak prilejem hardcore a pozabudneme na masky , ktoré to celé absolvujú - hneď bude fayn . Nejaký orál s hadím začiatkom , tak je fuckt bonus...dnes je k videniu všeličo a netreba k tomu hodinu zo života , ani dej z bazáru . Píšem tieto riadky , lebo tá urážka E. M. pri masturbácii s hadicou za songu z " ONCE UPON A TIME ON THE WEST "....tak toto Gerard prepláchol a seba akurátne spláchol , aj keď jeho diagnóza ešte nemá číslo a nikto ho už ani nezistí . Je Mi jedno , že je to celé zachlpené, primitívne a o ničom ( adekvátne roku ) no a práve rešpekt k tomu roku výroby som odkašľala a celý pokus o neviem čo , som odignorovala do nenávratna. ()

• Na rozdíl od tehdejších filmů pro „pány“ je natočen na celuloidový pás, stejně jako mainstreamové večerní filmy. (Zetwenka)
  • V Michiganském kině zakázali promítat tento snímek v roce 1973 i pomocí směrnice nově stanovené, tzv. Millerův standard, na jeden rok, výnos soud zrušil v roce 1974 s tím, že „veřejné pohoršení budí nevěstince, nikoliv promítací zařízení“. (Zetwenka)
  • Film se od dobových snímků ze 70. let odlišuje souvislým dějem a speciálně zkomponovanou hudbou. (Zetwenka)