Taosenai Teki (E09) (epizoda)

• Japonsko

Norijuki Abe

Předloha:

Tite Kubo (komiks)

Širó Sagisu

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Ze začátku jsem si myslel, že Bleach bude průměrný shounen a ještě k tomu pěkně dlouhý shounen, no sice je to dlouhý, ale jakýmsi způsobem mne to vtáhlo do děje, možná je to tím, že souboje tu netrvají šest a více epizod (samozřejmě, že narážím na Naruta, který je též dílem Studia Pierrot a jenž takto dlouhé fighty má).(2.10.2019)

• Arkanoid

Najveľkolepejšej bitke doteraz chýba punc originality. O postavy sa snáď dá prvýkrát báť, no zaobchádzanie s nimi v rukavičkách to kazí.(2.10.2019)

• Danken07

Tvorcovia sa snažili, ale bohužiaľ, som nič necítil. Emotívne scény pokazili tie komediálne, ktoré sa tu fakt nehodia. Zaporák je tak ako vždy nudný. Táto séria nie je moc dobre napísaná, zatiaľ je to len ďalší priemerný shounen. Vôbec sa ani netrápia vysvetliť, ako je možné: a) že Grand Fisher vie, ako vypadá a rozpráva Ichigova matka, ale na začiatku tohto súboja povedal, že si na nič nepamätá, b) že vôľa jeho matky prežila v návnade Grand Fishera a v poslednej chvíli sa objavila, aby pomohla Ichigovi.(3.2.2020)