Agent Nick Cherenko (Dolph Lundgren) opustí svou práci a chystá se užívat si klidu se svou rodinou. Jeho žena a syn se však stanou nevinnými oběťmi války gangů. Nick se rozhodne začít znovu, přestěhuje se do Ameriky a pracuje jako mechanik. Náhoda mu však přivede do cesty vrahy jeho nejbližších…a dál už ho žene jen pomsta! (oficiální text distributora)

Saran

Nečekal jsem nic převratného. Je na tom vidět, že je to nízkorozpočtový biják, ale to z něj ještě nedělá film úplně mizerný. Nemusí mít všechny akční filmy velkolepé přestřelky, kde hlavní hrdina je superman a proti němu stojí hlava celosvětové mafie. Tady to je spíš jeden bývalý specnaz s pár podobnýma chlápkama proti jednomu gangu v čele s chlápkem, kterého kdysi hlavní hrdina zastřelil (aspoň si to tehdy myslel, když ho střelil do ksichtu) poté, co mu zabil jeho rodinu. Navíc tu zachraňují unesenou holku. Přestřelky nejsou nijak extra úchvatné. Nepřipadaly mi jako z akčního filmu, spíš bych řekl, že takto to vypadá ve skutečnosti, když si to začnou někde vyřizovat gangy mezi sebou. Zvláště ta poslední. Střílí se jen pokud si myslí, že se trefí a nevystřílí na jednoho chlápka dva zásobníky. Ale že by to bylo lepší, než na ty dvě hvězdičky to teda ne. ()

goodridge

Treba uznat ze v poslednych 10tich rokoch Lundgren toci riadne hovna, ale tento film patri medzi jeho silnejsie. mne osobne sa velmi lubil. vynikajuca atmosfera celkom dobre prestrelky. ja som bol velmi spokojny. kebyze lundgren toci aspon taketo filmy, tak by si udrzal svoje renome z 90tych rokov. ()

Rattlanake

Dolph napodobuje své kolegy z devadesátých let a točí jednu slátaninu za druhou, i toto je ten případ, člověk se na to jednou podívá jenom kvůli Lundgrenovi, ale tím to tak končí a jednou to stačí. Režijní práce Dolphovi jde mnohem hůře než hraní. ()

PORTER44

Hodně slabá akční podívaná ,D.Lundgren opět v akci s Ruskými protějšky v podobě mafie kteří mu vyvraždí rodinu a on se s vrahy po letech setká a chystá se pomstít.Scéna přestelky když se setkají ve vesnici a začnou se střílet je jak zkopírovaná z westernů.Slabý jak v režii,v akcích tak v efektech. ()

Pollini

Filmů, kde se zachraňuje dívka, do které pumpujou drogy hlava nehlava, je dost. Tenhle nepatří k těm nejhorším. Ale nebylo nějak málo mrtvol na Lundgrena? ()