Inkvizitor

Joe Plenys

Scénografie:

Carlos Silva Da Silva
  • mysiak

Vážna hrôza kam to dospelo s Dolphom Lundgrenom...(4.7.2008)

Průměrný béčko, který kazí šílený střih. Jinak to není vyloženě špatný na jedno shlédnutí. Ten náš název to je zas otřes, to se zas distribuce vytáhla :D 50% :)(5.6.2016)

• mzss1

Celkem příjemné podívání. Ale přesto, co je na filmu zajímavé ? Lundgren nemá skoro žádný charakter. Hraje dobře, ale něco mi tu nesedí, málo mluví ? Spíš tu chybí nějaké vysvětlení k jeho postavě. Pár akčních scén tu je, konec trošku zvláštní ale přesto mi film trochu přišel zbytečnej. 44% = **(6.10.2012)

• Radek99

Dolph Lundgren je mistr pera, režie a mimického svalstva. Škoda, že se ještě nepostavil za kameru, sám si nezvučil a nehrál i všechny další role, jeho mistrovství by pak bylo dokonalé...(4.1.2015)

• Shakers

Dej o ničom,Akcie trápne a suché,Herci slabota,Prostredie filmu je doslova a do písmena ako v kravých stájach a cele to stoji za prd.Sam som sa divil,že som to dopozeral do konca.Dolpha Lungrena mam rad ale tu je až príliš nesmrteľný. 20% - 1*(9.4.2010)

• - Taxík, kterým jede hlavní hrdina Nick (Dolph Lundgren) po Rusku, nejen že během jízdy změní typ (z Volhy 3110 na novější Volhu 31105), ale dokonce i poznávací značku - z bulharské na ruskou. (Stejšn)

• - Natočené za 32 dní. Okrem Bulharska sa natáčalo aj v St. Petersburgu a Los Angeles. (m.a.t.o.)

• - Dolph Lundgren požiadal producenta Aviho Lernera, aby film mohol režírovať. Lerner súhlasil pod dvoma podmienkami: prvou bolo, že Lundgren stvárni hlavnú úlohu a druhou, že prepíše scenár tak, aby sa väčšia časť filmu mohla natáčať v Bulharsku. (m.a.t.o.)