Milenka dvou pánů (TV film)

Drama / Krátkometrážní

Česko, 1997, 16 min

Jaroslav Hanuš

Jan Míka

Upřímně, takové zvláštní, proti sobě jdoucí, něco jako pes se žvýkačkou v hubě, lepší přirovnání mě nenapadá.(7.5.2017)

• bo.rec

Velmi, velmi slabé...(26.12.2010)

Trochu tady skřípe logika. Jestliže tvrdí ta ženská, že celou noc tvrdě prospala, pak nemůže vědět nic, co se dělo, a zbytek je její čirá fabulace. Spíše bych řekl, že ta pisatelka do Bakalářů tu fabulaci popsala z krátké výborné TV komedie někdy z konce 60. či začátku 70. let s názvem "Svatební noc" (Janžurová, Somr,Hrušínský), na níž byla zápletka filmu, i když trochu jinak, postavena. Tam bych dal 4-5*, tady, vzhledem k tomu, že jde prakticky o plagiát, tak 3*(18.8.2006)

Totální smyšlenka a vlastně pitomost, ale celkem milá. Karel Augusta v jedné ze svých posledních (pidi)rolí.(15.9.2016)

Bakalářská povídka o ženě, která přijela pozdě do hotelu a nestihla tak svůj zamluvený pokoj. V hotelu už ale žádný volný pokoj nezbyl, naštěstí dva gentlemani jí nabídnou volnou postel ve svém pokoji. Žena usne jak dřevo, a ti muži mezitím ... Těžko říct, co dělali, dle spící ženy to, co vidíme. Slušně zábavná povídka hlavně díky herectví Pavla Nového, jinak naprostý průměr. Hudební režie: Josef Spitzer(11.12.2012)