poster

To nejlepší podle Erica Idlea (video kompilace)

 • Velká Británie

  Eric Idle's Personal Best

Komedie

Velká Británie, 2006, 57 min

Režie:

Terry Jones

Komentáře uživatelů k video kompilaci (5)

 • DaViD´82
  *****

  Pomineme-li hyenismus takéhoto výběru, který vlastně nikdo nechce a je tudíž zcela zbytečný, tak se jedná o zdařilý průřez těch nejlepších scének a skečů Monty Pythonů. Samotný nápad toto vydat je za "Odpad !". Ovšem genialitu samotného humoru sršícího vtipem, absurditou a originalitou to nikterak nesnižuje ani v nejmenším.(31.1.2007)

 • D.Moore
  *****

  Chtělo by se napsat, že tahle "Personal best" DVD jsou zbytečná a vlastně ani nemusí existovat. Jenže to by nebyla pravda. Tak například na Erikově výběru jsou vidět scénky z Monty Python v Hollywood Bowl nebo německého Fliegende Zirkus, které jsem sice znal, ale každý na tom tak být nemusí... No a hlavně je tu Idleova skvělá etuda "Investigativní novinář pátrá po informacích ohledně E. I., jednoho z Monty Pythonů, přičemž navštíví jeho matku, gynekologa i bývalého nacistického pohlavára". Pět hvězd je jasných - kdo je dá seriálu, musí i tomuhle.(24.9.2010)

 • LiVentura
  *****

  Úžas..né.. :-))) Takhle jsem se už dlouho nepřistihl, byl jsem skoro v agónii radosti z těch prdlostí, co se na mne hrnuly..!!!(19.5.2012)

 • zdepapepa
  *****

  Klasický uspořádání formou Létajícího Cirkusu nedokáže překonat takovýto kotouček, ale jako výběr výborných skečů mého nejoblíbenějšího "pythoňáka" je to super.(10.10.2008)

 • DellEthing
  *****

  Lepší způsob jsou celé epizody seriálu, ale tato parta změnila televizní zábavu. Takže 100 %.(28.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace