To nejlepší podle Erica Idlea (video kompilace)

Eric Idle's Personal Best

Komedie

Velká Británie, 2006, 57 min

Terry Jones

Komentáře uživatelů k video kompilaci (5)

Pomineme-li hyenismus takéhoto výběru, který vlastně nikdo nechce a je tudíž zcela zbytečný, tak se jedná o zdařilý průřez těch nejlepších scének a skečů Monty Pythonů. Samotný nápad toto vydat je za "Odpad !". Ovšem genialitu samotného humoru sršícího vtipem, absurditou a originalitou to nikterak nesnižuje ani v nejmenším.(31.1.2007)

Chtělo by se napsat, že tahle "Personal best" DVD jsou zbytečná a vlastně ani nemusí existovat. Jenže to by nebyla pravda. Tak například na Erikově výběru jsou vidět scénky z Monty Python v Hollywood Bowl nebo německého Fliegende Zirkus, které jsem sice znal, ale každý na tom tak být nemusí... No a hlavně je tu Idleova skvělá etuda "Investigativní novinář pátrá po informacích ohledně E. I., jednoho z Monty Pythonů, přičemž navštíví jeho matku, gynekologa i bývalého nacistického pohlavára". Pět hvězd je jasných - kdo je dá seriálu, musí i tomuhle.(24.9.2010)

Úžas..né.. :-))) Takhle jsem se už dlouho nepřistihl, byl jsem skoro v agónii radosti z těch prdlostí, co se na mne hrnuly..!!!(19.5.2012)

Klasický uspořádání formou Létajícího Cirkusu nedokáže překonat takovýto kotouček, ale jako výběr výborných skečů mého nejoblíbenějšího "pythoňáka" je to super.(10.10.2008)

Lepší způsob jsou celé epizody seriálu, ale tato parta změnila televizní zábavu. Takže 100 %.(28.5.2008)