To nejlepší podle Terryho Gilliama (video kompilace)

Terry Gilliam's Personal Best

Komedie

Velká Británie, 2006, 57 min

Terry Jones

Komentáře uživatelů k video kompilaci (7)

Přeci jen mě ty animace tak neberou jako geniální scénky všech Monty Pythonů(9.12.2006)

Zdařilý průřez těch nejlepších animačních absurdit Terryho Gilliama vytvořených pro Létající Cirkus.(31.1.2007)

Pro ty, kteří milují Gilliamovo animované šílenství, je tohle takřka hodinová vstupenka do ráje. Sice během ní několikrát dostanete pocit, že TG nemůže být normální člověk a že se mu většina nápadů v hlavě objevila po vypití několika lahví bourbonu... Ale bože, je to TAK geniální. Všimněte si, že co animace, to nový nápad. Terry Gilliam měl, má a vždycky bude mít fantazii, kterou mu můžeme jen závidět.(24.9.2010)

Dejte si práska, zapněte si to nej z Gilliama a o srandu je postaráno...(26.12.2006)

Pro fajnšmekry animace výborné, já to ale dokonale ocenit nedokážu, protože čeho je moc, toho je příliš.(21.7.2010)

Monty Pythony mám rád, ale Terryho animace mě moc neberou. :-D Mají velice vtipné nápady a obsahují plno ironie a absurdních zvratů. Jinak jsou mi trochu nesympatické. Nedokážu si vysvětlit proč. Ve srovnání s filmovými skečemi je to slabší odvar.(6.10.2014)

Pro mě osobně nejoblíbenější Monty Python...bez jeho animací si Monty Python ani nedovedu představit(14.1.2013)