Una ragazza piuttosto complicata

• Itálie Senza pudore (více)

Martin741

Typicky Damiani, rezisersky rutiner, bez spetky originality, ide o akesi seksualne dzallo - a ani som nepochopil o co tam islo. Herci sa len prechadzali z A do B, C, D .... bez akcie, bez vybuchov, s planymi plkmi, ktore sa nedali pocuvat. Nadherna priroda tu bola a ako spomina Karel, aj honosne vily - ale ja chcem od filmu daleko viac nez len honosne nadherne vily a prekrasnu prirodu . 55 % ()

Karlos80

Sexuální thriller, hodně požitkářská záležitost, pro mě osobně, ale bohužel ne zrovna dvakrát moc záživná. Středně starý pár Alberto (Jean Sorel) a Claudia (Catherine Spaak) a jejich snahy o sexuální zpestření jejich vztahu a vzájemné pohlavní uspokojení. Látka si myslím že je dobrá, bohužel samotné ztvárnění už o něco slabší. Film je samá erotická fantazie (a nejeden hřích), která hraničí až se šílenstvím hlavního hrdiny Jeana Sorela, který tu nosí nezvyklý plnovous, a jeho poněkud hulvátská role mě tu tentokrát moc neoslovila. On byl podle mě daleko lepší v giallo i když tento film mezi giallo spadá okrajově také. Mno, moc mě tento ranný Damianův film nenadchl, a spíš jsem se tedy při něm nudil, marně jsem čekal na nějaké větší oživení, moje oblíbená sličná Florinda Bolkin která tu debutovala, se tu objevila až někdy ve druhé třetině, a jak rychle přišla, tak rychle odešla a to hodně nečekaně, nutno ale dodat, že ve svých 27 letech vypadala úžasně. Z filmu mě ale v paměti zůstane; Dovádějící Spaak ve velkém množství vzrušujících scén, diváka jistě přitáhnou i pozdní šedesátky s nádhernou přírodou, honosné vily, velké zahrady, a pěkný veselý hudební doprovod od neznámého skladatele Fabora, který pracoval jen na tomto filmu. P.S; Viděno čistě ze zvědavosti a z respektu který chovám k režiséru Damianovi. ()