Reklama

Reklama

Letecké katastrofy - Série 17 (2017) (série)


Tragický omyl (S17E07)

(epizoda)
  • Česko Zachyceno na kameru (více)

Obsahy(1)

4. února 2015. Nad hustě osídleným sedmimilionovým městem stoupal let TransAsia 235. Po vzletu z tchajpejského letiště Sung-šan měl před sebou hodinovou cestu na tchajwanský ostrov Ťin-men. O chvíli později upozornil piloty výstražný signál na výpadek jednoho z motorů. Letoun byl kilometr a půl od ranveje a kapitán požádal o návrat na letiště. Než však stačil stroj otočit, zazněla výstraha před ztrátou vztlaku a letadlo přešlo do pádu. Krátce poté, co posádka vyslala nouzový signál, narazil letoun do autostrády a dopadl do řeky Ťi-lung. Během několika minut dorazili k potápějícímu se trupu záchranáři a začali z něj vyprošťovat přeživší. Všichni tři piloti zemřeli. Z 58 lidí na palubě se zachránilo 14... (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Lol vysadil jim motor číslo 2 a kapitán vypnul i motor číslo 1... :( JJ chybu udělá každý: "sakra, vypnul jsem špatný motor..." chudák, holt někdy se nevede... Ano bez motorů se létat nedá a to video z pádu do řeky bylo opravdu husté... ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fatální chyba ze strany kapitána. Lidi, co nezvládají stres, by NIKDY neměli řídit cokoliv, natož pilotovat letadlo. nechápu, jak mohl dělat vojenského pilota. ()

Reklama

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Keď lietadlo preletelo nízko nad vyvýšeným viaduktom, jeho ľavý koniec krídla narazil do prednej časti taxíka Volkswagen Caddy. Našťastie, dve osoby v taxíku utrpeli iba ľahké zranenia. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama