Tři kamarádi a Jerry

• Švédsko 3 Friends & Jerry
Švédsko / Velká Británie / USA / Německo, 1999, 39x30 min

Jerry se snaží dostat do party mezi tři kamarády (Franka, Thomase a Erika) tím, že vždy vymyslí nějaký brilantní nápad, který je nakonec dostane všechny do maléru a tím klesne jejich důstojnost před třemi slečnami (Linda, Mimmi, Tess). Frank vždy zuří, protože miluje Lindu. (MsWampir)

nevermore

Dabing Trávníčka a jeho nadýchávání se byl otřesnej, ale dycky mě to bavilo na to čučet a Linda byla mooocsexy na svůj věk :)) ()

Untentrauer

WoW, zejména s trávníčkovým dabingem :-) Seriál s velmi krátkými, vtipnými díly. Je to zvláštní, ale i přes to, jak jsou některé díly krátké mi přijdou velmi komplexní a obsáhlé. Ve zkratce je to o třech kamarádech, ke kterým se vždy přidá Jerry a všechno "vylepší". Na seriál se koukám dodnes a vůbec bych neřekl, že je to pouze pro děti. Tohle se povedlo! ()

TaanStari

V kolika dětských seriálech uvidíte pomatenýho bezďáka? Občas mi připadalo, že ta naivita tam je jen pro pobavení dospělého diváka. A když na to přistoupíte, tak se opravdu pobavíte. ()

RedHot

Představte si obyčejný kreslený seriál, odmyslete si návaznost, děj, dobrou animaci a poselství. Vznikne vám tato švédská lahůdka. Já vím, je těžké si představit, že země, která zplodila Abbu, sekne vedle. Je těžké si představit, že švédská trojka bude nudit. Ale stalo se. ()

bibbi

S tímhle seriálem to je jak s bullteriérem. Grafika je tak ošklivá až je krásná a k ději a příhodám tří kamarádů a Jerryho se hodí dokonale. Co se týká českého dabingu, Trávníček by za něj měl dostat nějakou cenu, bez něj by to stálo za starou belu. A mezi tím, co se jetix měnil na tu úchylárnu, které se říká Disney channel, byl tenhle seriál v tu dobu jediný, na který se dalo dívat a bavit se u něj a nepřipadat si jak úplný dement. ()

Gismo.kv

Já ani nevim, co se mi na tom líbilo, že jsem na to koukal, asi nejspíše věčně naštvaný Frank, který se svojí partou si docela často střílel z Jerryho nebo že by to bylo kvůli kočce Lindě? Každopádně českej dabing byl hroznej... ()

Kirman

Nezaměnitelná animace (mám takový pocit, že Magnus Carlsson také dělal animaci ke klipu od Radiohead - Paranoid android). Zajímavé příběhy - nenudil jsem se, vlastně to není ani tak moc seriál pro děti. ()

towstit

Absolutna volovina, ktora ale vie ze volovinou je a to je najvacsie plus. Nie je to typicky serial animovany, kde nakonci vzdy musi byt dake sproste ponaucenie, a skonci to nakoniec tak ako vsetci ocakavali. Vsetko sa deje naopak, a to je fajn. Videl som vsetky diel viac ako raz a a nikdy sa nenudil. Frank, Thomas, Erik, Jerry, Linda, Mimi, Tes. :) ()

GTS_PUNK

Dá sa zhodnotiť iba jedným slovom - detstvo. Množstvo jedinečných postáv s absurdným životom z prostredia malého (švédskeho?) mestečka. Až keď si teraz seriál občas pozriem spätne, zisťujem, že tam je dosť narážok na "dospelácky" humor, ktorému sme ako deti ešte nerozumeli. ()

kukkik

Mimo toho, že šlo o nejoblíbenější pořad mého dětství jde také o nepřebernou studnici epických hlášek, pořad neskutečně našponovaný na hraně dětského pořadu a něčeho ve stylu South Parku, dětský pořad s jedním z nejlepších dabingů a nakonec ale ne naposledy, moji velkou srdcovku. 5/5 Jerry: "Franku, jdi tam místo mě. Máš přeci narozeniny." Vypravěč: "Pěkný okamžik mezi dvěma kamarády." Thomas: "To je blbec.." ()

kachie

Asi som kedysi pozerala iný seriál. Po rokoch sa to ukazuje ako strašná blbosť. Oproti Triede číslo 402, ktorá je stále rovnako dobrá a vtipná ako v detstve. Toto je hrozné, skratkovité, bez point a nezaujímavé.... aj napriek tomu, že si jednotlivé hlášky a diely pamätám dodnes.. plus pre mňa veľmi nesympatická animácia. ()

Dlo'h-osh

Výborný seriál, jeden z nejlepších na jetixu. Přestože animace je primitivní, bavilo mě to. Dá se na to koukat i když jste starší. Za zábavný český dabing dávám pátou hvězdičku. ()

Guran

Foxkids býval jedním z nejlepších programů pro děti. Když se toho ujmuli Jetix, šlo to do háje. Jako malý jsem program foxkids miloval, stejně jako "Tři kamarádi a Jerry". Dnes to mám doma pouze na vzpomínku, ale je to hezky udělaný a humorný, ikdyž mi už bude 18. ()