poster

Setkání u řeky (TV film)

 • Německo

  Rosamunde Pilcher - Wiedersehen am Fluss

 • Slovensko

  Rosamunde Pilcherová: Stretnutie pri rieke

Romantický / Drama

Německo / Rakousko, 2007, 90 min

Režie:

Stefan Bartmann

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Scénář:

Gabriele Kister

Producenti:

Claus Beling

Střih:

Uschi Born

Kostýmy:

Gurli Thermann
(další profese)
 • Eawy
  *

  Za to že sa pri tom vyspím.(5.10.2008)

 • fooggyy7
  ***

  Jiný, než ostatní díly. Je ze Skotska. Pilcher tady ukazuje pokrytectví katolické církve, ale taky britské pokrytectví a snobství jako ve všech svých filmech. Na druhé straně je tady překrásná krajina, zachovalé hrady a zámky a taky obyčejné domečky. Úžasné zahrady a konečně krásná auta a ženy. A kdyby to vzal do ruky americký režisér, tak teprve by z toho filmu byla sračka. Toto jsou argumenty, které mladý člověk málokdy pochopí a raději dává pět hvězd americkým filmům typu Captain America.(20.2.2019)

 • eFOXsize
  odpad!

  Když nad tímpřemýšlím, myslím že přesně tyhle... hm, filmy, vzbuzují v lidech deprese a sebelítostné otravné myšlenky. Deprese v těch, co vidí tu nehorázné plýtváním časem svým i těch, co to natáčeli a sebelítostné v těch, co si myslí, o co že v životě nepřicházejí (nedej Bůh, aby to brali jako argumentaci pro výčitky!). Grrrrr... Mráz po zádech a bez hvězdy!(4.8.2013)

 • AgentMarvel125
  **

  Toto je jediný projekt Rosamundy Pilcherovej, ktory som schopna ako filmovy divak akceptovat. Autorka je charakteristicka tym, kazdy jej pribeh je v podstate rovnaky. Herecke vykony takmer mizive, cely film stoji na dobovanych dialogoch. No verim tomu, ze keby si zobral dej do parady nejaky dobry americky reziser, napriklad taky Ken Olin, urcite by to v konecnom dosledku vypalilo ovela lepsie .(20.6.2007)

 • Handle
  odpad!

  Proboha ne! Jednou pro vždy, tyhle romantický slátaniny od Pilcherový k smrti nesnáším! Všechno je na jedno brdo, začne to krásnou přírodou a mořem a pokračuje to tím jak vnučka jede k dědečkovi na farmu a tam se zamiluje do zadaného muže. Tak taková zápletka je asi v každém filmu od Pilcherový. Bože, nechápu ty ženský, jak na to můžou koukat, musím to trpět i doma! :D Máma si nenechá ujít jediný takovýhle film. A blbá Prima to musí ještě k tomu všemu vysílat pořád a pořád dokola.. Hrozné !(15.7.2009)