Vlak s mlékem zde již nestojí

• Česko Vlak s mlékem zde již nestaví (více)

Hvězdy stříbrného plátna Elizabeth Taylorovou a Richarda Burtona nespojily jen filmy, ale i početné milostné skandály a manželství. Stali se symbolem 60-tých let v Hollywoodu jako legendární pár. Tentokrát se objevili v ústředních úlohách přepisu divadelní hry Tenesseho Williamse. (oficiální text distributora)

sahier

Veľmi som váhala medzi dvomi či tromi hviezdičkami, pekné prostredie , skôr fakt divadlo ako film , dobre sa na tých dvoch tam pozerá ,ale asi nič viac sa hodnotiť nedá ()

robbez

Boom! Úder každé vteřiny, kdy jsme ještě na živu. Krása a pomíjivost. Elegantní a stylová smrt v luxusním balení. Zdánlivě bezobsažné dialogy jiskří i mrazí. Pod snobským povrchem je neodbytně cítit existenciální tíha. ()

gizi odpad!

Je mi to líto, že dávám odpad, ale prostě si nemohu pomoct. Skoro 2 hodiny o ničem a závěr taky nijaký. Ten scénář je totálně mizerný a bohužel z toho žádný režisér ani herec nic lepšího neudělá. A navíc je z toho zoufale poznat, že jde o divadlo. 8.8.2014. ()

JARDAHONDA

Ve filmu, kde Tennessee Williams popisuje jako svou nejlepší filmovou adaptaci svého díla vůbec, se nejbohatší žena světa Sissy Goforthová ( Elizabeth Taylor ) uchýlí do ústraní svého luxusního sídla. Děj se dále promítá v duchu, kdy chce v poklidu diktovat své memoáry, když však jednoho dne vyplaví moře na její pláž básníka Chrise Flanderse ( Richard Burton ). Flanders má neblahou pověst, který navštěvuje dámy těsně před příjezdem pohřební služby a je proto znám, jako " anděl smrti ". Goforthová se tím ovšem nenechá zastrašit a rozhodne se udělat Flanderse svým posledním milencem. Závěr = Namixovaná zápletka dramatu, lásky a prohry může začít.... ()

Dr.Kongo

Hodně divadelní (ostatně sám T.W. napsal scénář), lehce bizarní, ale působivé. Ke Slocombově kameře a nepříliš obvyklé Barryho hudbě není co dodat. Bez zaváhání 4* i za titulní hereckou (a životní) dvojici. ()