Forced Entry

všechny plakáty
Horor / Pornografický
USA, 1973, 83 min

Psychicky a sociálně narušený vietnamský veterán, který pracuje u benzínové pumpy, postupně přepadává, znásilňuje a vraždí ženy, které u pumpy tankují. Extrémně brutální XXX porno film, který střídá pornografické výjevy s dokumentárními záběry z vietnamské války a vraždami. Nechvalně známý explotation thriller/horror. (Flipnic)

bolan

Normální hnusný porno ze sedmdesátých let, plný chlupatejch lidí. S přidanou hodnotou, že po ejakuaci se ženská podřízne. Srovnávání s I Spit On Your Grave je uplně mimo, tohle je zoufalá echt-amatérská sračka. Ale prosti gustu žádný dišputát, své fanoušky, co si rádi honí péra nad rýžovým nákypem si to určitě najde a ještě budou tvrdit, že jde o jakýsi kult, stejně jako Thriller - en grym film. ()

Rathalos odpad!

Eroticky film,ktory nema absolutne nic spolocne s hororom,je to opat len amaterske stare porno,ktore stoji za mega-ho*no,nejaky magor tam akoze znasilnuje zeny,ale vobec to tak nevyzera,a ze vraj extremne brutalna,drsna,sokujuca zalezitost a pytam sa,kde kde kde,odpoved je nikde,nekona sa ziaden extrem a ani brutalita,je to smiesna,zbytocna a trapna koko*ina,ktora vam nic neda...:-) ()

dainio

Námět vůbec nebyl z nejhorších. Trauma z války ve Vietnamu je vděčné téma a dá se s tím různě popasovat. Takových filmů už bylo dosti. Forced Entry ale patří mezi "filmy", které nevyužili této látky, jak by se slušelo a patřilo. Forma i obsah to absolutně zabíjí. Setkání u benzinky, získání adresy z kreditky a pak voyeurství následované znásilněním a ukončené bodnutím. Směs záběrů na děti, tanky a mrtvoly z války jsou jen okrajovkou pro "bobří péčko". Ach ta 70.léta, kdy jeli kníry a plnovousy na ohanbí. Kamera je více než shit, nicméně po filmu Mad Mutilator jsem snížil nároky na videozáznam. Zvukově je to doplněno v některých chvílích i celkem obstojně ale i tak je to nízká laťka. Zkrátka, Forced Entry splňuje to, co má. Tím je oplzlost, hnus, amatéřina, odpornost. Ve své době rozhodně zneklidňující a šokující exploitation. A tím vlastně i vyniká nad jinými či podobnými filmy. Právě tím, jak je to natočené, jak zahrané, kolik se urodilo chlupů, za jakým rohem číhá špinavý pracovník benzínové pumpy a jak bolí znásilnění análu s "cumshotem" při záběrech dětí. To jsou všechno věci, které prostě k tomuto filmu patří. Je to prostě hnus, který ale byl vyroben vědomě. Proto mé slova na začátku jsou pro Forced Entry bezpředmětné a mimo mísu. Ambice znechutit se vydařila. A vlastně i proto hodnotím 2 hvězdami. Forma a obsah, který je fakt strašný - jsou paradoxně i držáky. Ta kamera i zvukový doprovod si prostě hrajou prim. Výborně to navozuje tu upocenou "dirty street", stísněnost pokoje a blížící se nebezpečí. Každopádně, podruhé už nemám moc chuť to vidět. ()

Dumb odpad!

Na tento ,,film" som narazil pri večnom sliedení po CSFD profiloch užívateľov a natrafil som na žáner, mne vtedy absolútne neznámy: exploation horor, kedže som nemal žiadnu vedomosť(aj keď predstavu áno) o obsahu aj o forme tohto žánru, tak som sa rozhodol, že si túto úchylnu zvrhlíčinu obstarám a proste z čistej zvedavosti zahliadnem. Nebudem tu pridávať negatívne prívlastky, ktorými tento film len a len prekypuje ale s nadhľadom a maximálnym odstupom môžem poznamenať, že film vznikol z hlavy človeka úchylneho:) a fakt, že ,,dej" mal ,,hlboké" konotácie v reprezentovaní akejsi dvojznačnosti veterána poznamenaného krutými, frustrujucími skúsenosťami z vietnamskej vojny, ktoré čo do myslenia, sa vyjavovali v bežnom mestskom živote neospravedlňuje povrchnosť a naivitu, že takémuto sadistickému pornu možno prisúdiť umeleckú hodnotu(aj naturalistickejšej forme). Ako ,,hlavný hrdina-úchyl na konci spácha samovraždu, pretože nedokáže zniesť morálnu tiaž svojich skutkov bolo priam komické(akoby v podobe jednej scénky bola vyjadrená psychologicko-sociologicko..... podstata snímku). Proste trapas, hanba a strata času. ()

rivah

Velmi agresivně drsné a zvrácené, přitom autenticky působící dlouhé soulože normální i ženské prostříhávány agresivními záběry z vietnamské války,bombardování a oběti. ()

Pitryx

Porno s jakž takž dějem, nic zvláštního, nic nového, nic překvapivého. Budiž pochváleno rychhlopřehrávání. 1210288257/8300 ()

Rugero

Forced Entry kombinuje dva žánry reálné porno a explothation.Porno reřisér Shaun Costello natočil jednoduchý příběh úchyla,kterého neustále pronásleduje jeho válečná minulost,z ktreré se dostává znásilnováním a zabíjením.Tento muž si svoje oběti vytipovává na čerpací stanici ve které pracuje, a to tím způsobem že jim řekne že musí zaplatit kartou.Ženy mu samozřejmě zadají naprosto bez obav všechny svoje osobní údaje.. což je naprosto nereálné a je to pro film který si na naprosté realitě zakládá velká škoda.No samotná znásilnění jsou opravdu natočená silně pornograficky a tudíž pro mnoho nestravitelné,režisér a představitel hlavní role rázně povzbuzuje herečky ¨¨suck me bitch , you like that bitch atd¨¨.Každé znásilnění má velkou stopáž a právě tady Shaun Costello nezapře to že je prostě pornorežisér a tohle je jeho (pro mě) boužel ojedinělý projekt.Ve filmu se pořád střídají záběry z vietnamské války,což dodá snímku na působivosti. Posamotném nedobrovolném sexu následuje většinou velice krátký samotný akt vraždy, z čehož jedna scéna kdy zabiják propíchnává ženu nožem je naprosto vynikající.Je mi jasný že pro 90% uživatelů tohodle webu a lidí vůbec je tohle nestravitelnej film.Mě osobně nic neděsilo a rozhodně jsem po skončení neměl potřebu ¨¨tu špínu ze sebe smít¨¨ jak píše jeden z uživatelů.Spíš mě zamrzelo že režisér po tomhle filmu žádný takovýhle mix nikdy nenatočil a dále se věnoval jenom pornu. ()

Miroslav.Zac

Forced Entry jsou vlastně dva filmy v jednom. Dokument o válce ve Vietnamu a porno. Mezitím se motá příběh jakéhosi psychicky narušeného muže, jenž si trauma z války vybíjí na ženách, což je ale příběh tak slabý (a přitom děsivě realistický), že se mezi všema těma kozama a bobrama a mrtvýma dětma ztrácí. Kdyby se omezily nahotinky, přidalo víc dialogů, nebo alespoň vlastních flashbacků z Vietnamu, mohl to být (na rok výroby) dobrý horor. Tohle ale horor prostě nebyl. ()

robzombie odpad!

Zdejší komentáře mě přiměly k tomu, že bych měl tenhle nesporný brak shlédnout. No a co dodat. Je to opravdu "déčkovej" film. Nejspíš asi nerozumím filmu, přemýšlel jsem, co mají ty vietnamské scény promísené s pornem divákovi sdělit - tedy krom toho post vietnam syndromu hlavního hrdiny. A už to mám - vůbec nic. Jsou to jen náhodně vybrané scény, které asi mají šokovat nebo vyvolat žaludeční potíže.... Ty vám ale spíše vyvolají katastrofální dialogy, příšerná kamera (kterou i místy uslyšíte vrčet), herci žádní. Tedy stačí fast forward a za 5 minut víte co a jak... spíš ale myslím, že si klidně můžete ušetřit námahu... ()

letorost

na sedemdesiate roky vyborny experiment, v duchu tej doby to musela byt nazorova a vizualna pecka! V sucasnosti pre trochu otupenejsieho divaka postrada cast sily, ale stale ma vela do seba. Vynkajuci rough/rape/HC - skoda len verbalych prejavov, keby ti boli an vyssej urovni tak by sa dlao hovorit aj o umeleckej kvalite. Psychlogicky klimax na konci vsak zachranuje situaciu a dava tomu pre bezneho divaka zmysel. My narocnejsi vsak vieme svoje :P ()

ouf

Vše mi ukazuje pouze na skutečnost ,že film nemířil ani chvíli na talíř 90% populace. Před spuštěním tlačítka play musíte bejt vybaveni určitou znalostí. Nenechat se filmem urazit a nechat v sobě pomalu probublávat zvrácenost která společně se vzpomínkou vymizí jak švabach.Autentika zatraceně působí ale bez znalostí to pude neusedět do konce. ()