Kill Buljo

Kill Buljo: The Movie

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama / Romantický

Norsko, 2007, 91 min

• bassator

Musím rychle okomentovat než ta nasranost ze mě vyprchá. Absolutně trapný, odporný, nechutný film při kterém mi bylo úplně na blití a nechápu že jsem to udržel a film dokoukat vydržel. Měl jsem jít na večeři, ale myslím, že ji oželím, po tomto skvostu něco pozřít to raději riskovat nebudu... Pokud nemáte rádi fekální humor tak doporučuji se vyhnout tomuto snímku opravdu velkým obloukem... - 18. 11. 2009 - 0%(23.1.2010)

• Danula13

Jak se pokusit uspět s parodií na nějaký známý oblíbený film ? Autory asi napadlo, že se nebudou pokoušet natočit něco vtipného a že se pokusí zahrnout diváky alespoň nějakými nechutnostmi, které snad osloví nějaké ty úchyly a část adolescentního diváctva. Autory zavřít na doživotí a pouštět jim tam za trest od rána do večera filmy ze zlaté kolekce světové kinematografie.(29.7.2010)

• Deimos

Net/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 3/10/// +pár nápadů tady je a některé i pobaví, hudba, krvavé souboje -nechutné, někdy až nesnesitelně, slabé zpracování, vypadá hodně levně, celé je to hodně trapné/// Bože to byla ale číčovina. Rozhodně nedoporučuji. Z Kill Billa to paroduje jenom něco, hodně si toho tvůrci vymysleli. Některé nápady jsou ale celkem dobré a občas opravdu něco ve filmu pobaví. Není toho však mnoho a většina diváků bude šavlit. Přesto možná lepší než Disaster Movie, který jsem po 15 minutách vypl./// Celkem 38%///(27.10.2009)

• teseth

To někdo myslel vážně?? Protože natočit parodii a sračku je fakt rozdíl. Toto je sračka nejvyššího kalibru, která nemá nic společného s parodií, ironií či jakýmkoliv jiným pokusem o zesměšnění jiného filmu. Tohle prostě vykrade tři filmy a pokusí se z nich pomocí debility poslepovat něco jako film. Nevyšlo to!! Autor scénáře neměl míchat tolik drog dohromady, protože jiným stylem tohle vzniknout prostě nemohlo.(19.8.2013)

chuťovka síce vysoko vulgárna ale minimálne o tri evolučné emergenty dokonalejšia od Kill Bill ,,stojí za to vidiet ..........zustali mi akorat ty dve ruce a halda otazek ............proc to udelali ...????????......... byla to moje vina.....????????....... kde jsou asi ted ....????????......kdo to naridil ???????? a proc me tak ukrutne boli zadek.....????????....to nemalo chybu >>>> Bill unudi k smrti .... Buljo prinasa zabavu(1.6.2010)

• - Kill Buljo je první celovečerní film režiséra Tommyho Wirkoly. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Většina parodií ve filmu jsou jen prvoplánové skeče, najde se tu však i parodie na film Deliverance. Odehrává se, když policista Sid vzpomíná na akci, při které ho znásilnila parta laponských horalů. Vše se odehrává stejně jako ve výše zmíněném filmu a na pozadí dokonce hraje ústřední melodie snímku. (SHI-SHA)

• - Film je z velké části parodie na Kill Bill (2003) a Kill Bill 2 (2004). (Zdroj: ČSFD.cz)