Kill Buljo

Kill Buljo: The Movie

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi / Drama / Romantický

Norsko, 2007, 91 min

• teseth

To někdo myslel vážně?? Protože natočit parodii a sračku je fakt rozdíl. Toto je sračka nejvyššího kalibru, která nemá nic společného s parodií, ironií či jakýmkoliv jiným pokusem o zesměšnění jiného filmu. Tohle prostě vykrade tři filmy a pokusí se z nich pomocí debility poslepovat něco jako film. Nevyšlo to!! Autor scénáře neměl míchat tolik drog dohromady, protože jiným stylem tohle vzniknout prostě nemohlo.(19.8.2013)

• Radko

Osobne mi nevadilo ani tak parodovanie Kill Billa, či Borata (veď o tom je celý marketing okolo názvu filmu: pozri plagát), ako celková primitívnosť deja akoby cez kopírák obkreslená z podobne "vtipných" a na úspešných filmoch parazitujúcich komédií. Základom vtipnosti sa stali telesné výlučky: krv, semeno, šťanky a sračky. Ale aby som len nehanil - za scénu parodujúcu Boormanove Vyslobodenie dávam milosrdnú hviezdičku.(14.12.2009)

• bassator

Musím rychle okomentovat než ta nasranost ze mě vyprchá. Absolutně trapný, odporný, nechutný film při kterém mi bylo úplně na blití a nechápu že jsem to udržel a film dokoukat vydržel. Měl jsem jít na večeři, ale myslím, že ji oželím, po tomto skvostu něco pozřít to raději riskovat nebudu... Pokud nemáte rádi fekální humor tak doporučuji se vyhnout tomuto snímku opravdu velkým obloukem... - 18. 11. 2009 - 0%(23.1.2010)

Mohla to být parádní parodie, bohužel se asi rejža málo inspiroval od svých parťáků s podobným zaměřením. Fórky jsou vtipné, ale jak se to podalo divákům bylo špatně. Jsem zvyklý od Scary movie, jak všechno rychle odsejpá, tady se to malinko táhlo a jednotlivé střihy nebyly to pravé pro mě. Wirkola to ještě v malíčku neměl a nevím co má s těma sněžnýma skútrama, když je cpe do každého svého filmu. :-) Koukat se na to ale dalo.(6.12.2012)

• Bombastikus

Kamarád mi tenhle snímek doporučil, že prý se z hlášek doslova p****u. O vtipnou parodii jsem nezavadil už pěkně dlouho, takže jsem neváhal a půjčil si od něj DVD. To co jsem spatřil hned na začátku mi připadalo jako noční můra. Nevim jestli jsem divnej, ale tenhle druh humoru snad nemůže bavit nikoho. Přemáhal jsem se, jak jen jsem mohl dokoukat to celé, protože tam měla údajně být ,,legendární" hláška, avšak když jsem zjistil, že do konce zbývá ještě přes 40 minut, musel jsem to utnout. Děs běs.(7.8.2012)

• - Kill Buljo je první celovečerní film režiséra Tommyho Wirkoly. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Film byl natočen s rozpočtem 150 000 amerických dolarů. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Quentin Tarantino (režisér Kill Bill) se na tento film díval a velice se mu zalíbil. Dokonce režisérovi této parodie poděkoval. (Zdroj: ČSFD.cz)