Vražda jeho rodiny byla smrtící hovadina. Krvavá cesta za pomstou... Poté, co byla snoubenka Jompy Tormanna včetně celé rodiny a všech svatebních hostů zastřelena gangem zabijáků, se Jompa Tormann probouzí na nemocniční posteli. Vyhledá pomoc mistra bojového umění pana Handjagiho, aby začal svou cestu za pomstou proti všem, kteří se podíleli na masakru. Jednoho po druhém škrtá Joompa ze svého seznamu "smrti", dokud nenaplní svou pomstu vraždou toho posledního, vůdce gangu Papa Bulji. (oficiální text distributora)

Deimos

Net/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 3/10/// +pár nápadů tady je a některé i pobaví, hudba, krvavé souboje -nechutné, někdy až nesnesitelně, slabé zpracování, vypadá hodně levně, celé je to hodně trapné/// Bože to byla ale číčovina. Rozhodně nedoporučuji. Z Kill Billa to paroduje jenom něco, hodně si toho tvůrci vymysleli. Některé nápady jsou ale celkem dobré a občas opravdu něco ve filmu pobaví. Není toho však mnoho a většina diváků bude šavlit. Přesto možná lepší než Disaster Movie, který jsem po 15 minutách vypl./// Celkem 38%/// ()

darkrobyk

I čuňárna se musí umět natočit. Na jednu stranu nechutné, na druhou jsem čekal větší odvaz neznající tabu. Nakonec ze všeho vyšla nevtipná slátanina s vulgárním slovníkem. Hvězdu dávám za hudbu, která se mi líbila, nejen tradiční, ale především punková a metalová. Zejména šlapací severský black trash při honičce na skútrech sedl jak p...l na hrnec. ()

Rex Mundi

Naozaj slabučké, parodická zložka funguje tak po prvú scénu, fanúšikov Leslieho Nielsena ešte potešia nákresy obetí na podlahe... a potom je to už len horšie a horšie. A keby to bolo iba slabé, človek by sa mohol aspoň rozčúliť - lenže ono je to navyše hrozná nuda. Tento film si zľutovanie nezaslúži. Pár vtipov za 1*. ()

juta

Mohla to být parádní parodie, bohužel se asi rejža málo inspiroval od svých parťáků s podobným zaměřením. Fórky jsou vtipné, ale jak se to podalo divákům bylo špatně. Jsem zvyklý od Scary movie, jak všechno rychle odsejpá, tady se to malinko táhlo a jednotlivé střihy nebyly to pravé pro mě. Wirkola to ještě v malíčku neměl a nevím co má s těma sněžnýma skútrama, když je cpe do každého svého filmu. :-) Koukat se na to ale dalo. ()

Radko

Osobne mi nevadilo ani tak parodovanie Kill Billa, či Borata (veď o tom je celý marketing okolo názvu filmu: pozri plagát), ako celková primitívnosť deja akoby cez kopírák obkreslená z podobne "vtipných" a na úspešných filmoch parazitujúcich komédií. Základom vtipnosti sa stali telesné výlučky: krv, semeno, šťanky a sračky. Ale aby som len nehanil - za scénu parodujúcu Boormanove Vyslobodenie dávam milosrdnú hviezdičku. ()

• Kill Buljo je první celovečerní film režiséra Tommyho Wirkoly. (ČSFD)
  • Quentin Tarantino (režisér Kill Bill) se na tento film díval a velice se mu zalíbil. Dokonce režisérovi této parodie poděkoval. (ČSFD)