Pavučina hrůzy (TV film)

Charles Salmon

Scénografie:

Jon Bunker
  • tanyya

Vetsinou se pred zacatkem hororu podivam na hodnoceni,v tomto pripade jsem to bohuzel neudelala.Nechtela jsem si ho znechutit,protoze hororovy adventury mam rada.Rozcililo me nelogicky jednani postav,mizerny herecky vykony,spatnej scenar,stupidni zapletka. Nechci si kazit zbytek vecera dalsim vyctem hodnoceni hodne spatneho filmu.Davam jednu hvezdu ze soucitu.(8.6.2011)

• Hapretor

Jeden z těch sračkových hororů. Spíš se smějete, než se bojíte - spíš se nudíte, než bavíte - spíš vypínáte, než dokoukáte. Já to dokoukal, chtěl jsem totiž unavit. Povedlo se. Ale neusínalo se mi dobře. Ten film je jen na zabití času. Začínám si myslet, že Henriksen hrál snad jen ve dvou opravdu dobrých filmech - "Terminátor" a "Vetřelci".(18.1.2011)

• Lui.eS

Má cenu takové filmy vůbec točit? Možná, aby kvalitnější tvorba působila ještě lepším dojmem. Scény, které by měly vyvolávat napětí a strach působí uměle, nezřídka směšně. Lance Henriksen už má za sebou lepší výkony, i když zbytek hereckého obsazení hravě zastíní. Děj filmu se dá odhadovat ještě než začnete koukat a tak nic nemluví pro tento film.(7.6.2011)

• rakovnik

Televizní céčkový horor, u kterého se spíše smějete. Pár lidí pobíhá po pralese a pak někde v jeskyni a motají se v balvněných provázcích. Sem tam po nich leze pravý pavouk, sem tam halda trapných digitálních, často se tam mihne banda domorodců, kteří moc nevědí, co nají dělat a proč tam vlastně jsou.(29.12.2010)

• t.mon

Jéžišmarjá, to jsem se zase jednou nechal napálit filmem v pozdní hodině na Prima COOL. Skupinka tupých turistů jde lesem a najednou jednu z nich kousne jakási černá vdova nebo co. Tak jdou pro pomoc a dorazí do vesnice plné ťamanů, s jedním vědcem(doktorem) a jeho zmutovaným bratrem. Pak jdou jedni pro pomoc, druzí zůstávají a jdou do nějaké rozvaliny či co, a tam samý pavouci. Pak ještě trhlej policajt. Nakonec se zjistí, že ten vědec prodával lidské orgány na černém trhu. Kdyby to mysleli jako komedii(odpusť J*A*S*Me, že kopíruju tvůj komentář z Bloodmonkey), dal bych 1* za větu: ''Uteč, Gino. Ale tam ne.". O chlup lepší než BloodMonkey, ale ani na 1* to není. Fuj.(18.6.2011)