Zombie: Začátek

• Itálie Zombi: La creazione (více)

Stylové rozloučení Bruna Metteie s hororovým žánrem. Sharon (Yvette Yzon), která jediná přežila hrůzy Ostrova smrti, se vrací na místo svých nejhorších nočních můr. Ale tentokrát už není sama. Doprovází ji perfektně vyzbrojené vojenské komando, odhodlané postavit se lidožravým nestvůrám. I přesto jde o nerovný boj. Skupina vojáků proti obrovské přesile nemrtvých zrůd nemá příliš šancí, a tak se z průzkumné mise stává boj o holé přežití. Boj, během kterého hrdinové postupně zjišťují, jak vlastně všechny ty hrůzy začaly. (Řitka video)

Ondrew odpad!

Skvele, zvladol som toto "pokracovanie" uspesne dopozerat az do konca. Problem je v tom, ze B. Mattei sa ani na sklonku zivota vobec nepoucil, ba co viac... tento odpad vskutku kopiruje Aliens priam s nezdravou preciznostou. Uz to samo o sebe je proste scenaristicky a rezisersky preslap par excellence. Napriek tomu som rad, ze som tuto frasku mal moznost vidiet. Vdaka tomu mi azda ostatne "becka" a "cecka" uz nikdy nebudu pripadat az take ubohe... Mozno ;). ()

Ponocnej odpad!

Dost dementni kopie filmu "aliens2" jen misto vetrelcu jsou zombie jinak i hlasky v jednotlivych usecich jsou uplne stejne, jen vojaci se chovaji jeste blbeji najivneji a vic nelogicky ()

schindler odpad!

Bohužel má to pokračování. Výsledek - opět sračka obludných rozměrů. Zde malá ukázka: SERŽANTE, USTUPUJTE, USTUPUJTE, USTUPUJTE, SLYŠÍTE MĚ? SERŽANT JE MRTEV. OKAMŽITĚ JE DOSTAŇTE PRYČ! DOSTAŇTE JE PRYČ!!! TICHO! NEVIDÍTE, ŽE JSOU V PASTI? ŘEKL JSEM AŤ USTUPUJÍ. JSTE IDIOT. TAYLORE, USTUPTE ZPÁTKY K AUTU!!! CO CHCETE,,,,,,,,CO CHCETE DĚLAT? ()

Little_Sawy odpad!

Tohle se jednoducho nedá brát vážně. Videl jsem to jako 10-11 leto kluk a musím říct vtedy mě to bavilo víc, no tèd když už chápů co se ve filmech dějě, jaké jsou kostýmy, triky, neherci, tak to vidím že tohle je totálnej brak který patří do 300 nějhorších a to právem. Vykrádačka Vetřelce se nedá popřít, I to dosť lituji, Zombie Totální Sračka. ()

Jinrey-1 odpad!

No to si snad děláš pr*** !!!!! Netuším jak může někdo holdovat filmům, označovaným jako Trash, ale řekněte...... Vydal někdy Filmag nějaký dobrý film? Je jich pomálu. Včera jsem na to kouknul se svým bratrem ( D3NJI ) a řeknu vám, jen jsem občas koukl, kolik zbývá času...... Absolutně nezáživný film, který nemůžete filmem ani nazývat... Bruno Mattei ( óóó, pardón, on se vlastně jmenuje Vincent Dawn :D ) mi připadá jako režisér, který z nudy najímá idioty, vydávané za herce, někde sežene trošku peněz, pár střihačů co ukradnou záběry z jiných filmů ( ano, ty záběry myslím takové ty nezrychlené matné části snímku, jako je komunikace v ponorce nebo závěrečné výbuchy továrny ). Ale teď klady a zápory filmu. Zápory: Totálně vykradený snímek Vetřelci J. Camerona ( už tímhle to pohnojil ) / Yvette Yzon je totální asijská kráva, vypadající, že vylezla z nějakého Hard porna, tváří se bez špetky napětí a hrát neumí / Inteligence vojáků je natolik perfektní, že by nezareagovali i kdybyste k nim přišli a třískli je po hlavě klackem / Hlášky jsou tak trapné, že byste je tam odvezli a nechali chcípnout / Napodobenina Hudsona a jeho dabing - ODSTŘEL! . Klady? Jaké proboha? Finální názor? Pan Mattei svému řemeslu nerozumí, protože by jinak uznal, že je ubohý amatér ( viz jeho ostatní díla ). Myslím, že on a Uwe Boll, by si mohli podat ruce a jít na kafe ( kdyby nebyl mrtev ovšem ). A víte co je skvělý nápad? To co napsali na obalu, ale měli to upravit ( Nestylové rozloučení Bruna Mateiie s horory, které horory nejsou, spíše komedie.... ). Zaručený odpad! ()

Antimat odpad!

"Stylové rozloučení Bruna Metteie s hororovým žánrem" ---> Jedine ak predtým natáčal porno tak toto môžme brať za štýlovú rozlúžku. Film je plný dialogov z iných (uspešných) filmov ,toto je len akási zlátanina ktorá si protirečí s prvým dielom. Tam síce zombieci boli no v trošku inom .....štýle ,tu ich ovláda akési "vyššie vedomie" V prvom diele boli ľudia v spojení s duchmi resp. halucináciami Slovo "Odpad" je slabé a dovolím si tvrdiť že kúpa tohto DVD pred ** rokmi bola najväčšia sprostosť čo som kedy kúpil ()