Gabriel - Anděl pomsty

Vojna anjelov

Akční / Fantasy / Horor / Thriller

Austrálie, 2007, 109 min

• Naranyan

Jééjku, tak to byla fakt slabota. No upřímně musím říct, že po hodnocení na čsfd a lehkém nakouknutí do komentářů jsem čekal ubíjející nudu, která se nakonec naštěstí až tak nekonala. Některé scény byly opravdu docela efektní a tak za snahu australské produkce v jejich rozhodně stížených podmínkách oproti Hollywoodu udílím 2 minihvězdičky :).(29.9.2009)

• Grran

Dokoukal jsem, ALE ten film by si zasloužil daleko víc péče. Je to jakási slátanina Sin City a Matrixu a těžko říct čeho. Speciální efekty rozstřesenou kamerou, což je chválím, zaměstnávat nemocné Parkinsnem a mít odvahu jim dát do ruky kameru a nebát se/nezajímat se že jim upadne opravdu chce určitý duch... Opravdu zklamání, nedoporučuji(8.3.2015)

• 1860

"Lítost nad tím, že jsem kdy tento až příliš dlouhý snímek viděl." To bylo to první co mě napadlo, když film skončil.. Nechápu, jak někdo může v roce 2007 natočit takhle stupidní snímek plný debilních dialogů, u kterých si klepete na čelo, idiotského příběhu, který zpočátku sliboval mnoho, a hodně kreténských soubojů, u kterých jsem se upřímně smál tý blbosti, s jakou byly prováděny... Jedinou hvězdičku za to, že dobro zvítězilo nad lží a nenávistí..(12.1.2010)

• DivX

Film typu „B“. Ničím nepřekvapí a ani nezaujme. Kulisy jsou tmavé, stejně jako prostředí ve, kterém se děj odehrává. Kdyby měl film větší rozpočet, dopadlo by to asi jinak. Jako bonus dávám k filmu + jednu hvězdu za hlavního hrdinu, protože ten se tam jako padlý anděl hodí na 100%, nehledě na jeho herecký výkon. 40%(20.6.2011)

• AlistairMir

Jak já tomu mohl dát tři hvězdy...asi jsem nebyl při smyslech, nebo jsem si při hodnocení tehdy popletl hvězdy. Každopádně po druhém pokoukání se na tento film mohu říci, že Gabriel se mstí maximálně tak nám, nebohým divákům, kteří museli trpět a koukat na tuto blbost 100 minut. 80% filmu vidíte jen hlavy herců, které vedou dialogy a zbylých 20% vidíte tmu nebo supr čupr souboje jako ze školní besídky. Andělé a padlí andělé jsou skvěle namaskovaní (mají čočky) a pár padouchů potřeli maskéři křídou a oholili jim škeble....bože za co...jedna hvězda za hezkou herečku. PS : Už vím čím to je, že jsem prve hodnotil mírně...poprvé to byl 27. horor týdenního maratonu, tak už jsem určitě nebyl při smyslech :-D(21.12.2014)

• - Spoiler: V závěru filmu, kdy Gabriel (Andy Whitfield) bojuje s Michaelem, je Michael několikrát střelen, ale vyléčí se. Poté chce Gabriel vystřelit znovu, ale závěr zbraně vyskočí, což signalizuje zbraň bez nábojů. Ve skutečnosti by ale závěr vyskočil hned po vystřelení posledního náboje. (Thommy91)