Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

J.Bonnie

Něco tak krásného v každém slova smyslu se jen tak nevidí. Není to jen o úsměvech, ale i o tom, že lidé si potřebují povídat a zlepšovat si navzájem náladu. No prostě - toto bych zavedla povinně každému zhlédnout hned po probuzení a svět bude hnedka veselejší ;)) ()

burg

Přibližně od třicáté sekundy jsem se začal usmívat, jako bych byl sjetej.. Vydrželo mi to až do posledního záběru. Parádní kraťas! ()

odvar

Jsem rád že jsem se k tomuhle filmu dostal. Tolik pozitivní energie v 16ti minutách a ještě do toho nacpat nějakej příběh a přitom se na to tak krásně kouká. A hudba taky sedla. ()

CharlieSC

Úsměv má obrovský vliv, je zadarmo a přesto mu spousta lidí nepřikládá patričný význam a málokdo si ho váží. T.J. Thyne je můj oblíbený herec a jsem moc rád, že jsem ho viděl ve filmu, jako je tenhle. Je to úžasnej snímek :) 11/10 ()

bctpeyhon

Trochu se divím, možná i stydím, za to, že to na mě nezapůsobilo tolik, co na většinu. Díky kterým tu svítí vysokých 90%. Je to hezké, je to malé, je to milé, ale držme se nohama na zemi. ()

woody.birch

Filmy je nutné hodnotit v kontextu. To jsem si tady musel opakovat. A možná by to bylo i za víc hvězdiček. Jenže... Autoři jsou dost velcí profici, takže spousta věcí se odpustit nedá. Navíc hlavnímu hrdinovi toho "zvedače nálady" prostě nevěřím. Možná, že autor scénáře chtěl naznačit nějaké jeho vnitřní kouzlo, takže na každého platilo to "You are awesome" v drobných variacích. Pro mě by bylo skutečnější, kdyby na každého zkusil něco jiného. On si je vlastně získával mazáním medu okolo huby! ()

MatoPalkes

Úsmev má veľkú silu a je zadarmo. Možno trochu nereálne, lebo pri takých vysmiatych týpkoch sa obávam že mi začnú ponúkať poistky. Ale deň mi to zlepšilo zaručene. ()