Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

Aljak

Čo povedať? Radosť je asi predsa len nákazlivá a každé pekné slovo obdivu človeka zohreje pri srdci. Veľmi pekné posolstvo úsmevu, ktorý zmenil osudy a vďaka náhodným okolnostiam sa napokon človek môže dočkať aj najcennejšej odmeny. ()

honajz2

Čekal jsem nějakou přehnaně pozitivní agitku, ale naštěstí z toho vypadla mile naivní komedie s mile naivním poselstvím. Kromě toho to má i dobré herecké výkony a skvělou kameru, takže se i po téhle stránce jedná o povedenou práci. Dívá se na to dobře a skutečně to je milé - jen ten konec je strašný kýč. Kvůli tomu dám jen 4*, ale jinak jsem spokojený. ()

Elyssea

Čirým optimismem nabitý film, který vás opravdu přiměje k úsměvu. A kromě toho vám připomene i fakt, že jakmile se jednou ocitnete na dně a nemáte sílu se dál rozdávat, rozzářené tváře ostatních zhasnou rychleji než svíčka v průvanu. Ale naštěstí Hugh nedokáže žít bez úsměvu dlouho a nakonec dojde ke štěstí, a tak to má být. ()

baaaja

Tohle by si měl pouštět povinně každý minimálně jednou měsíčně, abysme na ulicích nemuseli potkávat ty věčně nabručený xichty, který dokážou akorát zkazit náladu. :) ()

Little bear

Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv, vzdyť úsměv nebolí a nic nestojí. Pro mě krásný kraťas, který si zaslouzí 5* sám za sebe, jakoz i za neodolatelný úsměv sympaťáka T.J.Thyna :-) ()

Pajky3

Na konci jsem se přitrouble usmíval jako blbeček. T.J. se mi líbil už jako Hodgins v Bones a tenhle klenot jsem našel díky náhodě. Smile, smile, smile. Tohle je nabitý optimismem, na zlepšení nálady ideální lék. ()

Icefist

Proč se mračit? Není lepší se smát? Podle mě rozhodně. I v tak krátkém dílku není nouze o zvraty tam a zpět, volba herců je povedená a tak snad jediným rušivým elementem pro mě byly hudebně-taneční vložky. 80 % Oblíbená část- závěrečné vysvětlení, co se stalo ()

mr.filo

This short movie is AWESOME! Jednoduchá motivačně-inspirační dávka emocí zabalená do jediné čtvrthodinky. Kde najdu toho fotografa??? ()