Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Hon (2012)

Stiahnuté hrdlo väčšinu času. Prostredie dánskeho malomesta zobrazené výborne, cítil som sa ako keby som bol tam (super kamera). Téma veľmi nepríjemné, záver sa mi páčil.

Suburra (2015)

Taliani vedia a né že né. Tvrdé, bez servítky, dostatočne realistické. Do konca roka plánujem stihnúť aj Gomoru.

plakát

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Stále viac a viac klaustrofobické, čo bol aj zámer režiséra. Inak neuveriteľne dobre napísané dialógy a skvele zahrané od celého mužského osadenstva.

plakát

Sázka na nejistotu (2015)

Príliš som tomu nerozumel, nepomohla ani Margot Robbie vo vani. Ale bolo to vzrúšo od začiatku do konca.

Zloději (2012)

Kórejský Hollywood, ale pre mňa úprimnejší. Herecky úplne super, väčšine obľúbených scén dominovala Ji Hyeon Jeon.

Seveřané (2016) (seriál)

Jedno z najpríjemnejších a najvtipnejších prekvapení. Všetky tri série super zábavné.

United (2011) (TV film)

Myslím že aj pre nefanúšika Manchesteru United alebo futbalu všeobecne to bolo dostatočne napínavé a zaujímavé. Ako fanúšik MU - zimomriavky. Herecky výborný David Tennant ako asistent Jimmy Murphy.

plakát

Láska padá z nebe (2019) (seriál)

Takéto niečo sa nedá dostatočne opísať. Ona je dokonalá, to viem už niekoľko rokov. On že je dokonalý som zistil až vďaka tomuto seriálu. Ich vzťah je nádherný a dúfam že im to vydrží aj v skutočnosti. Hudba je fantastická a soundtrack som si prehrával ešte niekoľko dní po do pozeraní. Seriál vďaka ktorému milujem juhokorejské seriály.

Ovládací panel