Princezna slunce

Animovaný / Pohádka

Belgie / Francie / Maďarsko, 2007, 92 min

Předloha:

Christian Jacq (kniha)

Sympatický animovaný příběh z mého milovaného Egypta, který jsem neměla tu čest ještě navštívit. Příběh je milý, na-pí-na-vý, celkem svižný a jako správná pohádka má i dobrý konec a tak to má být. :-) Určitě doporučuju(4.7.2013)

A mne sa to páčilo! Animácia príjemná a príbeh tiež. Koniec filmu, keď sme sa presunuli do pyramídy - hrobky ma veľmi bavil a preto dávam 4 hviezdy. Jednu musím strhnúť za niekedy až príliš detinský humor. Tvorcovia mohli kľudne ísť ďalej a urobiť z toho slušný animák. No bohužiaľ sa tak nestalo. Škoda.(31.12.2017)

• ivishka

Tyhle animace naprostro nesnáším a nemá to pro mě vůbec žádné kouzlo..(14.7.2012)

Celkem solidní průměrný animák pro děti. Spíš pohádka, než cokoli jiného. Mě ale nijak nenadchnul. Takže tři hvězdy jsou ještě trochu víc, než bych dal, pokud by se hodnotilo procenty. 50%. Jste-li dítě, připočtěte si možná jednu hvězdičku.(10.10.2009)

Nevinna vec, ktora sice nicim nevycnieva nad priemer (skor naopak), ale pozera sa na to prijemne. Urcite zaujme vektorova pocitacova animacia, ktora sa velmi slusne maskuje za kreslenu (ani nahodou vsak nedosahuje jej detailnost). Velmi nepekne vsak posobia bitmapove efekty (napr ohen), ktore do grafiky okato nepasuju. (5.8/10)(10.3.2008)