Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (1 381)

plakát

Pašerák (2018) 

Jeden by u toho i fandil pašerákům :-)

plakát

Princ Krasoň (2018) 

Zklamali mě ... !!! Fakt mě nasrali! Jak to, že není Sněhurka černoška, Popelka nemá šikmé oči a Růženka nevyšla z indiánského týpí?!? Proč Krasoň není na kluky (i když ta líbačka na popravišti pod šibenicí ... no dobře, byla tam fialová mlha, ale už jsem se těšila, že mě multikulti duhové prznění pohádek nezklame) edit.: ahaaa, Kanada, tak protooo.

plakát

Dědictví aneb Kurvaseneříká (2014) 

Nuda nuda šeď šeď ... vidím to dnes poprvé a raději bych vrátila čas a třeba si s chutí zažehlila a spálila si ruku žehličkou. Věřím, že by ta bolest nebyla tak hrozná, než že jsem se přinutila, dodívat se na tohle do konce. Z úcty k Bolkovi a ke všem skvělým hercům, kteří tenhle foch možná taky vzali z úcty ke svému příteli, nehodím pokračování Dědictví do koše. Nezáživné, bez děje, strašné!

plakát

Mission: Impossible Odplata - První část (2023) 

Film je až po střechu historického vlaku nabitý akčními scénami. Ty honičky v Římě byly parádní, moc se mi líbily. Ty kolem parní mašinky, jeho vagónů a tunelů byly zase úsměvné, jako vždy doslova k nevíře! Nás deset diváků v sále (tuším, že má tento snímek těsně po premiéře v českých kinech) pár takových scén svorně velmi pobavilo a smích byl slyšet ve všech obsazených řadách. Nechci přemýšlet jak přitažené za vlasy to všechno bylo. Akce spolu s tajemnou sci-fi zápletkou prostě fungovala a já se bavila. Není ale divné, že nejsem napnutá na pokračování? Vím o co všem jde, komu o to jde a kam je potřeba to strčit. Když se ale nad tím zamyslím, víc bych asi nadávala, kdyby to utli v nejlepším. Takže za mě dobrý. :-)

plakát

Emma (1996) 

Úsměvné, jak tenkrát připadalo normální tak okaté dohazovačství. :-) Pozlátko vládlo a holky se snažily hlavně se dobře vdát. Pak už jen plesat, večírkovat, pomlouvat a drbat jiné :-) Gwyneth úžasná!

plakát

Čarodějnice (2020) 

V drtivé většině případů chytám silnou alergickou reakci na představitelku hlavní čarodějnice, ALE!!! V téhle pohajdě nemá nejmenší chybu!!! Je naprosto skvělá, úžasná a věrohodná!!! Samozřejmě s pomocí efektů, jelikož nepředpokládám, že by měla ústa od ucha k uchu ... no, chtěla jsem říct, více než obvykle ... dále pak tři prsty na každé ruce a z hlavy se ji líhly housenky. Konečně ji vidím hrát něco jiného než přeslazené panenky a princezničky! Možná má těch jiných rolí víc, ale zatím mě odrazovala, tak ji možná někdy vezmu na milost a pustím si nějaký další film s ní, který nebude přeslazený jak salko s medem.

plakát

Padesát odstínů šedi (2015) 

Tak do Jamieho bych se zamilovala i já! Sexy uhrančivý pohled jeho hnědých očí by zcela jistě na atomy rozložil i mě! Vrrrrrrrr ... Nicméně ta "sádra malta" mě nějak nebere. Navíc moc nejsem na kreslené zajíčky, i na ty černé s motýlkem kolem krku, abych se vyznala v takovýchto řemeslných praktikách. Netuším, co všechno obnáší a jestli ten závěrečný výprask bylo to "to nejhorší!" z trestů, který pán svému otroku může na záda nebo na prdel naložit ... nebo na jiná místa ... Troufám si odhadnout, že v této praxi existují i horší věci než výprask páskem.  Ta potřeba smluv na kdeco mě ale rozesmála! To se jako v tomhle případě fakt dělá? :-) Námět výborně zpracován i skvěle zahráno!

plakát

Scary Movie 5 (2013) 

Jako blbost na entou, vo tom žádná, ale docela vyvážená vtipnými kousky, které mě upřímně rozesmály! Tak šup do plavek a hurá proti proudu!

plakát

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023) 

Tenhle díl se mi zdál takový vlažnější než předchozí filmy a jestli je závěrečný? Pochopila jsem to dobře? Fakt poslední?? ...... (vůbec nemám přehled) ..... tak je mi to velmi líto. Strážci mě vždy moc bavili. Pokaždé akční, originálně vtipné, milé a se skvělým obsazením. Zlá fena mě ovšem naprosto rozsekala :-)))

plakát

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film) 

Film jsem dnes viděla asi po stopadesátésedmé a i tentokrát jsem naplněna krásou příběhu, neuvěřitelnou něhou a chemií, která z obou hlavních aktérů jenom prýští. Jsem odkojená výlety do přírody, spaním pod stanem, jsem opíchaná miliony krvežíznivých komárů a jsem "oddělaná" vodou různých našich i zahraničních řek, takže si dokážu představit tu pohodu, kterou Libuška a Josef při téhle cestě k chomoutu prožívají. Je zároveň tak nádherné a zároveň velmi smutné se na to dívat. Jen málo z nás má to štěstí na svou spřízněnou duši, se kterou prožije v hluboké lásce a harmonii celý život a není schopen se smířit s jejím odchodem a jde za ní. Tenhle film je za celou galaxii hvězd, je to nejlepší česko - slovenský snímek, jaký jsem kdy viděla.

Ovládací panel
137. nej uživatel Česko
161 bodů