Jeff Dunham: Arguing with Myself (TV pořad)

Komedie

USA, 2006, 76 min

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Arguing with Myself je prvním ze zatím tří DVD Jeffa Dunhama a také nejlepším. Improvizace s "pissed of" Mickem a "rámařem a fasetářem" Nickem patří mezi to nejlepší z tohoto záznamu. Seznam: Jeffova příhoda (5*), Walter (5*), Sweet Daddy D. (4*), Bubba Junior (4*), Peanut (5*) a José Jalapeňo on the steek (5*). // Viděl jsem v originálním znění s titulky.(8.3.2009)

Dokonalé, Jeff Dunham musí byť génius, lebo ešte teraz ma bolí brucho od toľkého smiechu. Neskutočné množstvo vypointovaných dialógov, navážanie sa do všetkého, na čo príde reč, do zopár členov publika a pritom nikdy nie trápne. Doteraz som poznal Dunham len z krátkych videí na youtube, ale takéto hodinové predstavenie je niečo úžasné. Osobný favorit - Peanut. Kiežby aj k nám raz prišiel do divadla, určite by som si sadol do prvého radu, nech sa môže navážať aj do mňa. :-)(1.12.2008)

Jakmile Jeff začne rozebírat témata vám blízké, nezachápete, kde na to ten chlap chodí. A jeho pohotovost je neskutečně zarážející. Někomu možná nebude sedět někdy až příliš fekální humor se samým fuck, shit apod. Zaručuju vám, že si v jeho vystoupení určitě něco najdete. Třeba jeho první historka nebo Walter... Oproti českým "komikům" propastný rozdíl. Tohle je one man show Jeffa Dunhama. Párkrát jsem si řekl, že to až přehání a má sklon k trapnosti. Přesto převažovaly okamžiky, kdy jsem měl strach, že umřu smíchy. Proto "POUZE" 4* a ne 5.(11.10.2008)

Interakce s obecenstvem, improvizace, zesměšňování menšin, prdel z USA... náramně jsem se bavil. Jen mi to občas kazily titulky, nesnáším když se americké obchody, výrobky, osobnosti atd.. v titulcích zamění za něco pro čecháčky známé. Ještě že člověk rozumí a ví, co se tam doopravdy říká. A říkejte si o Achmedovi co chcete, nejlepší je stejně Walter!(21.7.2010)

Jeff Dunham je bezesporu nadprůměrný komik a pravděpodobně i dokonalý břichomluvec, ovšem to ještě neznamená, že bychom měli automaticky rozhazovat pětihvězdičková hodnocení. Jeho vtipy jsou totiž už značně profláklé a vycházejí z tradičních lidových joků (o manželství apod.), které jsme už většinou někde slyšeli (i když ne že by to až tak vadilo). Originální je tak jen ona koncepce show, tedy konverzace s figurkami, vtipy samotné už méně a jen tak na okraj, pojetí Peanuta mi přišlo, díky jeho drzosti a hyperaktivitě místy až otravné... Celkově úsměvné to bylo, to ano, ale smál jsem se jen málokdy. Jako show na živo je vystoupení Jeffa Dunhama dost možná zážitek jiné úrovně, ale rozhodovat se v klidu domova, zda si pustít DVD s břichomluvcem, nebo náhodný film Frat Packu už určitě není tak jednoznačné, jak by se podle CSFD hodnocení mohlo zdát... 6/10(20.10.2008)

• - Loutka Bubba J, která se zde objevila, byla vyrobena na poslední chvíli. Sám Jeff Dunham přiznal, že barva na loutce byla během představení stále vlhká. (c.tucker)