Jeff Dunham: Arguing with Myself

Scénář:

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

První "celovečerní" vystoupení amerického břichomluvce Jeffa Dunhama, které vyšlo na DVD, i když jeho obsah je částečně přístupný na serveru YouTube. Jeff Nejprve vypráví jednu příhodu, která se mu stala na letišti, když do města přilétal a tato se pak táhne celým vystoupením jako tenká linie. Postupně vystupuje s postavičkami Waltera, Bubby J., Peanuta a Jose Jalapena. Zároveň se v průběhu vystoupení několikrát objeví Jeffův "manager", postavička Sweet Daddy. (Plague.)

DivX

Viděl jsem to poprvé cca. 3 roky zpátky a nechápal jsem jak někdo může vymýšlet takové hlášky a ještě k tomu mluvit „břichem“. Dunham vs. Peanut je naprostá šílenost! 90% ()

BuryGol

Naprosto geniální představení asi nejlepšího současného břichomluvce. Od začátku až do konce je to jedna velká pr*el!! Už po pěti minutách jsem si běžel pro čistý trenky, v případě že bych se podělal smíchy. Mnohdy k tomu nebylo daleko. Nejvíc si mě získali Walter a Peanut. ()

Junglista

Od Jeffa sem znal zatim jenom Achhhhhhhhhmeda, tak sem doufal, že i jeho ostatní postavičky budou na podobný úrovni. Ale bohužel nejsou. Walter je dokonalej a Bubba J. taky, ale Sweet Daddy už míň a Peanut mi přišel dost trapnej. Kvalita dost kolísá, u některech vtipů sem si trhal bránici a u některejch sem zase nechápal, čemu se všichni tlemí. Čekal sem víc. ()

Marrty3

Řekl bych, že jedno z nejlepších vystoupení Jeffa a jeho partičky. AWM byl asi první počin, který jsem od něj viděl. UŽ je to pár let a dnes jsem si to oživil. Musím říct, že jsem se smíchy až zalykal. Tenhle bavič se pro mě stal obrovsky uznávanou ikonou, která mě dokáže rozveselit i v těch nejhorších chvílích. Veškeré jeho vtipy, drsný sarkastický humor a samotné břichomluvectví, mě pokládají na kolena. Tohle je pro mě opravdový celovečerní umělec. Klasicky nejlepší postavy jsou Achmed, Peanut a neuvěřitelný Walter. Žeru tohle vystoupení a celou Jeffovu "rodinu". ()

Kubinn

Pustit si toto bezprostředně po shlédnutí vystoupení Dylana Morana byla celkem chyba. Okamžitě je vidět rozdílné pojetí show a jejího zacílení na americké tak trochu pitomé publikum. Záběry do hlediště během vystoupení na tlustý a hloupí američany budou to jediné co si z toho nakonec budu pamatovat... ()

JimiH

Těch 5* je sice hlavně za Waltera, ale i ostatní velmi dobré ;-) Oblíbené vtip: Mikeeeeeu, jak ti to jdeeee? ()

Fat'Fatal

Arguing with Myself je prvním ze zatím tří DVD Jeffa Dunhama a také nejlepším. Improvizace s "pissed of" Mickem a "rámařem a fasetářem" Nickem patří mezi to nejlepší z tohoto záznamu. Seznam: Jeffova příhoda (5*), Walter (5*), Sweet Daddy D. (4*), Bubba Junior (4*), Peanut (5*) a José Jalapeňo on the steek (5*). // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

LANSA

Hrozně silná nálož!!! .... "I wanna be a greener in Wallmart" - "At Wallmart what would be your opening line??" - "Welcome to Wallmart... Get a shit and get out!!!!!"........"Have a nice day" ()

Biopler

Parádna show Dunhama, ktorý si cez svoje postavičky uťahuje z hocikoho a nakoniec aj sám zo seba. Peanut a Walter sú moje obľúbené postavičky. ()

mudvayner

Interakce s obecenstvem, improvizace, zesměšňování menšin, prdel z USA... náramně jsem se bavil. Jen mi to občas kazily titulky, nesnáším když se americké obchody, výrobky, osobnosti atd.. v titulcích zamění za něco pro čecháčky známé. Ještě že člověk rozumí a ví, co se tam doopravdy říká. A říkejte si o Achmedovi co chcete, nejlepší je stejně Walter! ()

mirak2

Spark of Insanity je lepšie, ale stále za *****. Jeff: - Toto mesto má svoju históriu. Peanut: - V preklade - staré ako hovno. xD ()

riza-do

Neexistuje člověk, který by se u vystoupení Jeffa Dunhama nezasmál. Arguing with Myself navíc nabízí přímou improvizaci s děním v publiku nebo Peanutovo zdařilé "Sa Nata A Na".. Osobně mi z tohoto DVD nejvíce k srdci přirostl Walter s Peanutem. ()

LuNaj

Jakmile Jeff začne rozebírat témata vám blízké, nezachápete, kde na to ten chlap chodí. A jeho pohotovost je neskutečně zarážející. Někomu možná nebude sedět někdy až příliš fekální humor se samým fuck, shit apod. Zaručuju vám, že si v jeho vystoupení určitě něco najdete. Třeba jeho první historka nebo Walter... Oproti českým "komikům" propastný rozdíl. Tohle je one man show Jeffa Dunhama. Párkrát jsem si řekl, že to až přehání a má sklon k trapnosti. Přesto převažovaly okamžiky, kdy jsem měl strach, že umřu smíchy. Proto "POUZE" 4* a ne 5. ()