"Bad Biology"- to je spojení černé komedie a horroru. Díky biologickým experimentům mladý muž a žena hledají sexuální naplnění, nevědomi si svého života. Bohužel poslední setkání a spojení těchto dvou neobvyklých lidských bytostí končí výbuchem a zároveň i koncem jejich největší sexuální zkušenosti. Je to neodpornější milostný příběh všech dob… (LIVINGDEAD)

Daginka

Horor, jehož hlavní záporák je zmutovaný obří péro a krásná buchta, co rodí dvě minuty po styku (těhotná je právě ty dvě minuty) a ráda své milence umlátí k smrti lampou. Film, kterýmu buďto dáte pět hvězdiček nebo odpad. Já dávám tři, hlavně teda za tu koc a krasavce v hlavních rolích. A hudbu, když se péro vydá na výlet! ()

GameboyNES

:( Těžká slabota, vtipy se dají spočítat na prstech nešikovného truhláře. Otřesní figuranti (herci), haphopové tuc tuc k zblití. Tak jednu symbolickou za kozy a pipiny. ()

nooly

Čekal jsem více obsahu, ale nenudil jsem se. Dobrý nápad, ale chtělo to mnohem lepší scénář. Film dle mě nemá kouzlo Frankových dřívějších filmů. Zvuk byl místy hodně špatný. ()

Unterschleif

Zvrhlé filmy mám rád a v tomto si navyše zahralo aj zopár mojich obľúbených rapperov, ale tento film by som za kvalitný mohol považovať len veľmi ťažko. ()

mrakoplasH

Právem tato povedená komedie sklidila bouřlivý kladný ohlas jakožto první film na festivalu Otrlého Diváka 2012. Henenlotter nevyužívá žádných technicky zdatných triků, ale zůstává věrný stylu z 80. let. Připočteme ještě větší množství dějově hluchých míst a je zřejmé proč si tento filmek nenalezne dostatek věrných diváků. Osobně mne film velmi pobavil a nijak nelituji vstupného ani času. ()

Eraser.Head

Bad Biology je tak špatný film, že i kdybych hodnotil příběh podle pornografických kriterií, pořád by nepřevýšil zápletku, ve které gigolo přepadne poslíčka s pizzou, převleče se za něj a s abnormálním údem schovaným v krabici od pokrmu zazvoní na zoufalou a zhrzenou manželku v županu. A to, že nemá od pornografie daleko (rozhodně blíže než ke kvalitnímu filmu). Nevadí mi snad ani oplzlost a "odvážnost" filmu, jako důraz na kvalitu a snaha vymanit se z kýče (ani jedno ve filmu nenajdeš). Jestli zvukový podkres jakékoliv činnosti ve filmu připomíná škálu zvukových efektů z pořadu Natoč to!, pak inteligence a vtip příběhu je srovnatelný s potenciálem Petra Rychlého, na kterém je legrační snad jen jeho pleš. Pokud se ale někdo rozhodne se probrodit touto bezmyšlenkovitou stokou filmového fekálu, doporučuji scénu, kde se uberpenis vzbouří a napadne svého hrdého nositele (okolo 55 minuty a dále). Snad jen kvůli této scéně musím dát alespoň jednu hvězdičku. Pobavil jsem se, i když sledování tohoto pokladu je tak příjemné, jako uprdnout si ve sprchovém koutu s namydlenou hlavou. ()