Reklama

Reklama

"Bad Biology"- to je spojení černé komedie a horroru. Díky biologickým experimentům mladý muž a žena hledají sexuální naplnění, nevědomi si svého života. Bohužel poslední setkání a spojení těchto dvou neobvyklých lidských bytostí končí výbuchem a zároveň i koncem jejich největší sexuální zkušenosti. Je to neodpornější milostný příběh všech dob… (LIVINGDEAD)

(více)

Recenze (28)

oLí 

všechny recenze uživatele

Romantika, kozy, pussyface, kozy, masturbace, orgasmy, kozy, pipiny, čárky, a zlotřilý penis v podání magora Henenlottera, jak ho máme rádi. Pokud bude ještě do budoucna připravovat nějaký film v podobném duchu, tak se budu těšit. Jen už prosím nikdy víc nic ve stylu dvou pokračování Basket Case. 6/10 ()

Daginka 

všechny recenze uživatele

Horor, jehož hlavní záporák je zmutovaný obří péro a krásná buchta, co rodí dvě minuty po styku (těhotná je právě ty dvě minuty) a ráda své milence umlátí k smrti lampou. Film, kterýmu buďto dáte pět hvězdiček nebo odpad. Já dávám tři, hlavně teda za tu koc a krasavce v hlavních rolích. A hudbu, když se péro vydá na výlet! ()

Reklama

obitus 

všechny recenze uživatele

Na návrat Franka Henenlottera se v určitých kruzích skalních fandů čekalo pomalu jako na obdobné comebacky Marinse, Argenta či Romera. Bohužel, ta tam je ona prazvláštní atmosféra jeho starších filmů, a to i přes fakt, že námět je podobně ulítlý. Příběh dívky se speciální vagínou (a zřejmě i dělohou), která jí dává schopnost donosit a porodit děcko během několika minut a chlapce s obřím, poměrně samostatným penisem, je sice zajímavý, nicméně triky jsou ještě horší než před 20 lety a ani na herce už Frank nemá tolik štěstí. I s přihlédnutím k faktu, že v Bad Biology nalezneme pravděpodobně nejdelší orgasmus v dějinách kinematografie a několika režisérovým nápadům musím hodnotit výše než tematicky podobný One-eyed monster. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Moc hodnotících tenhle film nemá a já se ani nedivím. Tohle moc lidí asi nepobere a neocení. Určitě bych za tím nehledal horor. O horor se to možná jen otírá. Spíš je to taková černá komedie ale hodně bizarní. Nemůžu si pomoct ale já jsem se fakt bavil. Zpracování a efekty sice určitě neoslní ale ten námět je docela úlet. Taková hodně umírněná Troma. Pro většinu diváků to bude 3,14čovina či kokotina. Za mě objektivně lepší 3hvězdy. Ale vzhledem ke zdejšímu hodnocení nadhodnotím a dám i tu čtvrtou hvězdu. Stejně to ve výsledku nic nezmění. ()

IvcaSammet 

všechny recenze uživatele

Po shlédnutí tohoto filmu mě napadá jediná otázka ... Jak mohl někdo něco takového vymyslet a ještě k tomu natočit?! Musím teda říct, že mě film opravdu hodně pobavil ... Jak svým rádoby příběhem, tak i zpracováním. I v roce 1980 by si dokázali s replikama pohrát víc než v tomto filmu! Každopádně konec mě fakt dostal, to jsem fakt nevěděla, jestli se mám smíchy válet po zemi nebo uvažovat o rozumu tvůrců filmu. Film je to opravdu příšerný, ale vzhledem k tomu, že mě vůbec nenudil a ještě navíc dobře pobavil, hvězdičku si určitě zaslouží. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama