Zvrhlá biologie (festivalový název)

Bad Biology

Fantasy / Horor

USA, 2008, 85 min

Frank Henenlotter

Na 4rudé to není, protože je to prostě přiznaný brak a klasická trashoidní henenlotterovina, která by mohla být mladším a nedonošeným bráchou geniálních watersovek...Ale tři-jako symbol pro silný nadprůměr-tomu klidně dám, protože jsem se bavil, je v tom ten klasický henenlotterský motiv dospělého člověka ovládaného nějákým malým deformátem, má to charakteristický rukopis a i přesto, že téma je to vulgární ,Henenlotter to relativně udržel v mezích vkusu a zdravé nadsázky. Opět(jako u většiny jeho filmů) musím říct, že je to chytřejší než jak se to tváří. Je fakt, že to síto kterým propadne jen cílový divák je hodně jemné a kdo je jen trochu prudérní nebo alergický na trash, ten to nedocení.(1.11.2013)

• IvcaSammet

Po shlédnutí tohoto filmu mě napadá jediná otázka ... Jak mohl někdo něco takového vymyslet a ještě k tomu natočit?! Musím teda říct, že mě film opravdu hodně pobavil ... Jak svým rádoby příběhem, tak i zpracováním. I v roce 1980 by si dokázali s replikama pohrát víc než v tomto filmu! Každopádně konec mě fakt dostal, to jsem fakt nevěděla, jestli se mám smíchy válet po zemi nebo uvažovat o rozumu tvůrců filmu. Film je to opravdu příšerný, ale vzhledem k tomu, že mě vůbec nenudil a ještě navíc dobře pobavil, hvězdičku si určitě zaslouží.(17.9.2014)

Měl jsem trochu strach, že to bude blbost, ale Frank Henenlotter mi udělal velkou radost. Bavil jsem se od začátku do konce a vyvrcholením byla scéna, kde se obří penis vydává znásilňovat sousedky. Prodírá se zdmi z bytu do bytu, funí a jednu podruhé si vychutnává. No a když tu poslední jenom stylově "vypleskal" po kozách, tak to už jsem fakt řval smíchy. Jen tak dál Franku!(6.9.2011)

Romantika, kozy, pussyface, kozy, masturbace, orgasmy, kozy, pipiny, čárky, a zlotřilý penis v podání magora Henenlottera, jak ho máme rádi. Pokud bude ještě do budoucna připravovat nějaký film v podobném duchu, tak se budu těšit. Jen už prosím nikdy víc nic ve stylu dvou pokračování Basket Case. 6/10(27.1.2013)

• Vishnar

To já byl narozdíl od ostatních celkem zklamaný. Triky mi nevadily, ale bohužel jsem se u toho ani moc nenasmál. A scéna se znásilňováním sousedek byla příliš krátká. Nápad to mělo rozhodně zajímavý a šlo z toho vytěžit mnohem víc, takhle holt podprůměr s pár nápady a jednou dobrou scénou. Frankenhooker od stejného režiséra mi přišlo mnohem zábavnější.(15.1.2012)