Mladá argentinská reportérka píše článek o snuff filmech. Tedy o filmech, které zobrazují reálné mučení, znásilňování a vraždění lidí. Pátrání po těchto filmech a lidech, kteří je točí, se jí ovšem stane osudným. Sama se totiž dostává před kameru jednoho sadistického režiséra. (Sesshoumaru)

Mefistofelle

Chce někdo vidět nějakou tu prasárnu...? Snuff 102 je jedna z těch brutálnějších věcí, které v rámci exploitation žánru můžete vidět. Násilí zde prezentované je brutální, nechutné, daleko přesahující vše, co si většina lidí dokáže představit. A přesto jsou zde náznaky určité myšlenkové hloubky. Jsme stavěni před několik otázek: Můžeme o dnešním světě a lidech, se kterými se setkáváme, vědět skutečně vše? Neexistuje za hranicí toho, co jsou na sebe lidi ochotni prozradit, také něco jiného? Zdá se, že pokud jste anonymní (a to za zavřenými dvěřmi svého obydlí skutečně jste) můžete dělat téměř cokoliv. A i ten chlápek odvedle, který vždy slušně pozdraví když vás potká přede dveřmi, může někým jiným pokud je sám... A další znepokojivá věc - existují lidé, a není jich málo, kteří když zmizí, nezdechne po nich ani pes. Jako kdyby nikdy nebyli. S těmito tématy se potýká Snuff 102 způsobem, který je sice hodně drsný, ale neumím si představit, jak lépe a sugestivněji lze něco podobného prezentovat. Za sebe musím říct, že na mě snímek hodně zapůsobil. Donutil mě přemýšlet. ()

ecceHOMMO odpad!

Hnus!!! To už aj na mňa bolo moc!!! Film je vlastne postavený len na brutalite pri mučeniach a vraždení. Ja som vlastne po väčšine ani nemal pocit, že pozerám na film (respektívne som sa tým ukludňoval, že ide len o film, a vďaka tomu som to aj dopozeral), a o to to bolo pre mňa nechutnejšie. A aj keď atmosféra snímku je brutálne skvelá, a mal by som oceniť v hodnotení aspoň tú, nedokážem to. A už nikdy viac niečo takéto nechcem vidieť!!! Toto fakt nieje film pre každého, snáď len pre úzku skupinu ľudí. A odpad nedávam vlastne preto, že by bol film po filmovej stránke tak zlý, ale pretože je to niečo čo je na hrane pozerateľnosti a podľa mňa tento film prekročil imaginárnu hranicu únosnosti. ...A niečo takéto by točené byť nemalo. ()

radeko

Pred takýmito špecialitkami mám vždy stiahnutý žalúdok, proste ma chytajú podobné stavy ako pred Cannibal holocaust, veď to poznáte. Počas Snuff 102 mi však ´´traktory´´ v bruchu prestali behať už po prvej polhodinke. Keď ich tam mal už zviazané, so zatajeným dychom som čakal, čo príde. V poriadku, súhlasím , to čo tam s nimi stváral, bolo ďaleko za hranicou nazvime to hollywoodskej normálnosti, ale pán režisér mohol podľa mňa ešte pritlačiť na pílu. Nevyžívam sa síce v mučení, ale keď chcel autor filmu diváka ozaj znechutiť, mohol pokojne niektoré tmavšie scény lepšie osvetliť, poprípade využiť viacej mučiacich praktík. Hudba bola depresívna, strih a prelínačky na mňa príliš amatérske. K výkonom účinkujúcich sa radšej nevyjadrujem. Film na nedeľné popoludnie s rodinkou to ale určite nie je. ()

Tereszka33

Těšila jsem se, že konečně uvidím něco, co mě postaví ze židle. Ale přišlo velké zklamání. Kvalita kamery naprosto nedostačující. A oči jsem vlastně přivírala pouze z jediného důvodu a to, abych pořádně viděla co se tam děje. ()

oveckaoa

Před shlédnutím jsem si přečetl recenze a zaujaly mě dvě. Jedna píše , že je to opravdu maso a extrémně drastický film,který není vhodný pro všechny a druhá,která píše, že je to sračka. Já se přidávám tak nějak mezi nevidím na tom nic na 5 hvězd (Srbski Film mě přišel daleko lepší i to Dosalja mě šokovalo více) ani nic na odpad ( i když k tomu to mělo hodně blízko zachránil to pouze konec). Největší problém mám v ději ty prostřihy ve stylu kecy a pak jakože děj mě nudily. Další věc co mě vadí jsou filtry chvílema je to černobílé chvílema barevné a v jednu době to má dokonce filtr na noční kameru nějak nechápu jaký to mělo smysl. Ohledně toho masa bych to taky nepřeháněl viděl jsem daleko drastičtější filmy a film neobsahuje nic co by člověk,který viděl několik hororů neviděl. 40 procent hlavně za ten konec i když se to tam táhne jak Putinův pobyt v Sýrii. ()

Angelic-77 odpad!

Někdo se tu zjevně snažil natočit film, který bude za každou cenu šokovat, ale pojal to stylem, který mi není ani trochu blízký. Strčte nějakému nýmandovy do ruky kameru, ukradněte někomu slavnějšímu "šokující" nápad na film a pak ho nechte improvizovat - vsadím se, že to natočí líp. Takže asi takhle to na mě působilo... ()

Wade

Tak jsem se konečně odhodlal zhlédnout tuhle šílenost. Nikdy bych, ale nečekal, že se stane to co se stalo, protože já se nudil. Ze začátku jsem byl naladěn a nedá se filmu upřít, že jde fakt za hranu dokáže šokovat a je opravdu pouze pro okrajové diváky, ale sledovat takhle šílený film 100 min tak to vážně né. Snuff 102 je teda v tom co představuje pecka proto ani nevím jak hodnotit vím že film má svoje kvality ,ale zároveň mě nudil proto střední cesta a za mě 3 hvězdy. ()

Antimana odpad!

Pozrite si ak máte radi koncentrovanú nudu v rozmedzí necelých 2 hodín :) Ešte by sa mi nestalo, že by som zaspala pri tom ako niekto niekomu skáče na hlavu.... chce to zrejme kumšt natočiť to tak extrémne zdĺhavo. ()

Alisa odpad!

Vypnula jsem "film" po cca dvaceti minutách. Mám z toho akorát migrénu, ty záběry jsou naprosto šílené! Měli by na začátek ještě přidat upozornění na riziko epileptického záchvatu! Po tomhle zážitku musím Srbskému filmu tu hvězdu dát! Na tohle se fakt nedívejte. Ale je mi jasný, že to je to samé, jak kdybych napsala: Jo, hned si to běžte pustit..Budete litovat, věřte mi! ODPAD, ODPAD, ODPAD.. ()

sedm.1

Po Slow Torture Puke Chamber Lucifera Valentina jsem byl přesvědčen, že jsem se dostal na samou hranici naprosté zvrácenosti, bizardnosti a šílenosti v jednom, a to jak ve filmovém světě, tak zároveň i v tom mém, co jsem v podstatě já sám ještě ochoten dobrovolně podstoupit a se zdravým rozumem přežít. Mýlil jsem se. Tedy ne v tom, co jsem ještě ochoten dobrovolně snést, protože kdybych věděl, co přijde, tak bych to s tou dobrovolností určitě zas až tak nepřeháněl, jde spíš o to, že ona hranice, co lze legálně ještě zfilmovat, zde byla zas ještě posunuta, protože tady bylo zobrazeno skutečné, lidské zlo, chorobnost a zvrácenost v té nejryzejší podobě a nejhorší na tom je, že zatímco Valentine se ve svých filmech tímto úchylným způsobem snaží alespoň něco vyjádřit, ikdyž to tedy nemá s normálem absolutně nic společného, tak zde mi přišlo, že se tvůrci prostě jen bavili, a to způsobem, který vážně děsí. Mě tohle už vážně přišlo až moc účelový, bez jediné ambice něco vyjádřit, tady šlo jen o totální destrukci lidství, nejextrémnější ukázku toho, čeho je člověk vůbec schopen, uff, těžko hledat slova. Šílenější je to pak navíc ještě tím, že je to i poměrně profesionálně zpracováno, minimálně tedy co efektů týče, a to se na štěstí spousta věcí odehrávalo ještě mimo přímé záběry, ikdyž i jen ta představa ,co se tam děje, mi zvedala kufr, a to jsem si myslel, že jsem fakt kurva odolný hovado. Jinak obsazení je další humel, na všech aktérkách, na kterých se „to“ odehrávalo, byli na první pohled naprostý socky, který za dávku se sebou nechali udělat cokoliv, ale opravdu cokoliv, což je další důkaz, o jak okrajovou podívanou jde. Já tohle zkrátka skutečně nedoporučuji, což si myslím, že vlastně ale ani moc nemusím, protože normální člověk o tohle jednoduše ani nezavadí, nicméně pro mě to znamená jedno jediné, a to: Tohle je už vážně moc, moc za hranicí!!! ()

HonzysKISS odpad!

Sakra, když chcete natočit nechutný film o mučení, tak si aspoň pořiďte pořádnou kameru (a jestli to bylo schválně, což asi jo, tak za mě to nevyšlo). Nápad na děj zněl docela hezky, ale to pojetí je už ztráta času. Aspoň kdyby v tom snímku nebyla taková debilní hudba. Místo toho, aby byla depresivní, tak byla spíš strašně otravná, doslova každou sekundu mě štvala. Mučení bylo vážně hrozně amatérské. Vždyť tam nebylo absolutně nic vidět. Kopnutí – střih, mlácení – střih, řezání – záběr úplně mimo. Radši se podívám na dark web nebo na drogové války v Mexiku či v Brazílii. Než koukat skoro dvě hodiny na takovou slátaninu. Ani ten konec to vůbec nezachránil, ten mi spíš už přišel trochu komický a hodně trapný. Jak říkám, mučení mi nevadí, ale chce to aspoň o kapánek něco vymyslet víc, aby si to zasloužilo aspoň jednu hvězdičku. ()

Schuldiner

Tak shrnul bych to asi takhle: Některý věci vidět nemusim. Věděl jsem, co to znamená ´´snuff´´, prostě jsem si jen říkal, že se mrknu na trochu víc drsnější odnož ´´mainstreamových osmi milimetrů´´. Pustil jsem si to čistě ze zvědavosti, ale pak jsem celej film v podstatě zrychleně přetáčel, protože zkrátka nepotřebuju vidět kam až je schopna zajít lidská brutalita, perverze a absolutní pohrdání lidskym životem..potažmo lidskejma ostatkama.. V mysli šílence to může zajít kamkoliv. Nemá to absolutně hranice! Většinu lidí by ani nenapadlo uvěřit, kam až to jde nechat zajít. A většině lidí bych i doporučoval to tak nechat. Tedy, nezajímat se o podobný záležitosti. Bude vám na světě líp. Věřte mi! Nebo věřte třeba v boha, to je fuk. Hlavně se nikdy nezkoušejte na tohle dívat!!! PS: Fakt, že tohle někdo takhle natočil vypovídá jen o tom, že nemá všech pět pohromadě. Nemůžu si pomoct, ale význam tohohle filmu může tkvět jen v tom, aby lidi, který budou riskovat svou psychiku a mrknou na to, pochopili, že můžou klidně narazit na opravdu ujetýho sadistickýho magora, a tudíž aby byli všeobecně řekněme opatrnější... Ptám se jen proboha...kam až jsme se to dostali???!!! ()

LBsmoke odpad!

není na tom nic zvráceného, nechutného či kontroverzního!!!! rozhodně ne autentického!! pokud chcete vidět opravdu opravdu špatný maximálně amatérský film.. tohle je to pravé! ...ve všech ohledech blbě napsaný a natočený (v přeexponované kameře se snaží maskovat chyby) a rádoby brutální triky jsou ve stylu kouzla pro malé dítě "mám tvůj nos" -já sem film viděl celý, protože tak špatný film jsem asi ještě neviděl tak sem díval na chyby, abych se poučil.. navíc to naprosto mylně chápe a interpretuje "snuff"!!! a ty chytré kecy "odborníka"(o kterém hned víme, že z něj bude vrah) wtf?? někteří lidi tu na csfd sou fakt IDIOTI ! ()

Socom

Podľa môjho názoru ide o nevydarený žart.Čakal som niečo horšie popravde ako kamerový záznam z dedinskej zabíjačky a pár faciek spolu s kopancami.Je to úchylné,nenormálne nemorálne no videl som aj horšie veci.Každopádne nič moc. ()

mourinho

Odporná a zvrhlá brutalita toho nejhrubšího zrna! Jako nic proti, jenže forma, jakou je film natočen to všechno sráží takovým způsobem, až je to pomalu nekoukatelné. To je samé věrohodnost a autenticita a ve finále kamera stejně uhne. Proto si myslím, že tento styl natáčení není nijak efektní, ale spíše rušivý. Ale je pravda, ža na každého to může působit jinak. Každopádně míra násilí tady je vybičována na nejzazší mez, místy je to fakt skličující a nepříjemné, takže nezasvěcení s tímto opatrně! ()

Hapretor odpad!

Pro mě nekoukatelné. Pro tento druh "něčeho-cosi" k vidění bych zavedl novou kategorii, aby bylo více jasno - "NE-film". Změť bez hlavy a paty rozmazaných a nechutných scén, které by mi vyvolaly přinejmenším epileptický záchvat. ()

Rathalos

Ano,je pravda,ze to nie je pre hocikoho,lebo brutalita je tam fakt na tom najvyssom stupni a prekracuje to hranice normalnosti,ale na druhej strane je to hrozne amaterske a obraz je katastrofalny,cize viac-menej velakrat ani nic nevidno,preto davam len tri hviezdicky...:-) ()

foundation

Čisto objektívne neohodnotiteľný film, ale na druhej strane neviem kto by ho tak hodnotil. Ako vraví Flipnic vo svojom komentári Snuff 102 sa dá naozaj kategorizovať oveľa viac ako horror než ako nejaký fake snuff. Ono sa to na neho ani nesnaží hrať. Miera brutality a násilia je tu obrovská ale za ten silný psychologický dopad, aspoň na moju osobu (a to som si myslel že už so mnou nemá šancu pohnúť nič ), môže určite spolovice aj kombinácia s vizuálom a vôbec technickou stránkou, ktorá je buď otrasná alebo vynikajúca ( podľa toho ako sa to vezme ). Po dlhej dobe film ktorý ma vo vnútri zovrel viac ako by sa na horrorového šialenca patrilo. Toto sa dá buď maximálne doporučiť ( absolútne okrajovému publiku a horrorovým maniakom ) alebo okamžite zavrhnúť a nikdy nikoho k tomu nepustiť ( platí prakticky pre 100 percent normálneho spoločenského publika ). 85 čisto subjektívnych percent. Uvidíme keď sa mi to trochu usadí. Dovtedy ruky preč :D ()