Adam je hodný kluk, který by pro svou lásku udělal cokoliv. Nemá však úspěch, a tak se rozhodne, že změní taktiku a bude se chovat zcela opačně. Jenže to se nelíbí Molly, která je dívkou Adamových snů. V hlavní roli americké romantické komedie Josh Henderson.  Hrdinou americké romantické komedie je typický dobrák Adam (Josh Henderson), který by se pro svou přítelkyni Cynthii rozkrájel, ale ona to stejně neocení a nakonec ho vykopne. A tak se Adam rozhodne, že pokud holky o hodné kluky nestojí, bude se chovat jako hajzlík - a ono to funguje. Jedině Molly, jíž se nové Adamovo chování ani jeho teorie vůbec nezamlouvají, s ním nechce nic mít. Jenže právě ona je dívkou jeho snů… Režie se ujal Scott S. Anderson. (oficiální text distributora)

jancaD21

Tohle je ten typ filmu, u kterého zvládnete delat další věci a ani nemusíte sledovat obraz. Proste takový doplňek při práci. Po 5 minutách víte, jak to dopadne. Tzn. že konec vás ani nezajímá. Situace lezce předvídatelný. Herci moc přesvědčivý nejsou. Film bez nápadu. Jedna hvezdička pouze za nekteré songy. Jinak ztráta času. ()

len.tilka

Docela dost dobré písničky, na to, že to je jen "obyčejná" teen komedie :) plus hlavní hrdinové jsou sympatičtí :) na odreagovaní výborné :) ()

sun.eagle odpad!

Tohle je fakt taková blbinka kterou dospělý a duševně zdravý jedinec nemůže brát vážně. Klišé jako prase z druhohor to ještě překousnu, ale naprosto stupidní příběh bez hlavy a paty který je přikrášlován asi nejdebilnějšími gagy v historii filmu a jsou tam očividně násilně vráženy už ne, k tomu hlavní hrdina ketrý je smypatický asi jako lejno na botě. ()

dajenka009

Tento film bych nehodnotila až tak přísně - nebyl na nízké úrovni ( jsou horší), ale nezaslouží si ani 100 % hvězd. Volila bych zlatou střední cestu.. 3 hvězdy... Tipický americký příběh, ale celkem hezky vytvořené... I když stereotypně.. ()

Shameeka

Asi jsem divná, ale mi se to docela líbilo, henderson je tedy brutální slaďoušek a takové klučiny nemám ráda, ale na jennu se pěkně kouká a děj zas tak blbý nebyl, občas dobré vtípky... co mi skončily všechny seriály přes léto a nemám na co koukat k umývání nádobí - super, proč ne. ()

whoof

tomuhle filmu jsem trochu křivdil ze začátku, možná díky slabýmu hodnocení, jsem čekal opravdu chujovinu .. ale zas tak špatný to fakt nebylo, herci jsou vesměs sympatičtí a i když jde o klasickej tisíckrát omletej scénář, je to pohodovej film na jedno kouknutí .. až na patetickej závěr .. ale to už jsem vlastně taky tak nějak čekal :) ()

kucoteam odpad!

Najhorsia teenagerska romanticka komedia aku som kedy videl, aj s tymi 30 rocnymi teenagermi :), este ani dejovo nedava zmysel. ()

Kam3L

Osobně nemám rád, když mi nálada při sledování filmu hapruje jako na horské dráze. Některé scény i vtipy super. Zbytek jenom vata bez chuti a vůně. Mohlo to dopadnout hůř, ale taky mnohem líp. 1* za to, že si to zahodit do odpadu nezaslouží, 1* za čičiny ve školních uniformách a 1* za vtipného faráře. ()

Kikaa_B odpad!

Já mám teenage komedie ráda a baví mě, ale tohle byl prostě opravdu odpad....předvídatelný děj, nesympatický hlavní hrdina a klišé závěr, kdy všichni začnou tleskat, když ona vejde na pódium aby mu odpustila a políbila ho...bleee...zlatý muzikál ze střední :D ()