End After 9

Krátkometrážní / Experimentální
USA, 1966, 1 min

Režie:

George Maciunas

Černobílý krátkometrážní film od zakladatele hnutí Fluxus. Téměř po celou dobu je na černém pozadí bíle napsané "End After 9". (zdeny99)

hhannie

Sakra, tak tohle veledílo vážně přijde směšné jen mně? Asi se mnou není něco v pořádku, ale vůbec mi to nevadí! Hlavně, že umím napočítat do tisícovky! ()

honajz2 odpad!

Ukázkový příklad pseudoumění. No, i na pseudoumění je moc silný výraz, tohle je prostě nic. Nic to nevzkazuje, neexperimentuje to, i Andy Warhol je zajímavější, než tohle. A prý je to od zakladatele hnutí, který se inspiroval východní filozofií :D Jo, tohle je inspirace východní filozofií jak prase... Odpad! ()

Ninkaa

Nechápu uživatele, kteří se koukají na filmy hnutí Fluxus a pak zde doslova zvrací negativní komentáře...PROČ tedy na tyto filmy koukají, když jim tak vadí, že "nemají smysl, pointu" a pod.??? ()

Samuel7 odpad!

Možná mi chybí intelekt, nadhled či cokoliv jiného, ale opravdu v tomto ,,filmu" nevidím žádný smysl. Dát jak tomuto, tak i těm třem ostatním ,,experimentům" byť jen jednu hvězdičku by byla urážka proti všem tvůrcům filmů, kteří si dali tu práci a do svých snímků dali i něco víc než jen několik písmen a číslic. ()

Sfinkter odpad!

Ano, po devítce přijde konec. Máte přesně minutu na to, aby jste si pořádně prohlédli pár písmenek z abecedy a jednu číslici. ()

gjjm odpad!

Říkejte si co chcete, statický titulek není film. (I když, to je samozřejmě téma na složitější diskusi... ale není.) ()

mikulíšek

I když je pointa od začátku vcelku jasná, stejně nakonec působí osvěžujícím dojmem. A jako třešnička na dortu je konec, který snad ani nemůže být lepší a zábavnější. ()

Marcus.das odpad!

Jedine co to ve mne asociuje je boma-ale jaksi obracene-tam je konec po nule....a stejny pocet hvezdicek to ode me dostane...skoda ze tu neni nejake tlacitko vymazat! ()