Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ulrik – pracující jako klaun v supermarketu sní o tom, že se stane jevištním umělcem. Postižená Kristin je zamilovaná do vychloubačného Alexandra, ale nemá odvahu mu to přiznat. Erna má být deportována ze země, neboť je shledáno, že je jednou z nevěst na objednávku z východní Evropy. Setkáváme se s třemi postavami z norské části ztroskotanců, z toho druhého Norska, které žije ve stínu blahobytu. Vše se točí kolem lží a neúspěchů díky neustálému nalhávání sobě samým a ostatním. Ale možná se zde nakonec najde nějaká ta naděje pro trojici podivných outsiderů v této černé komedii… (Lindiště)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

pm 

všechny recenze uživatele

Klasická evropská mozaika, ve které nechybí téma homosexuality, černých gastarbeitrů (zde spíše nevěsta přes internet), mentálně i fyzicky retardovaných, lidí paralyzovaných citově, životními prohrami, traumaty z dětství nebo nenaplněnými ambicemi. Vzhledem k tomu, že Lars D.K. Jacobsen filmem debutuje, určitě budu zvědavá na jeho další film, třeba jen proto, že na rozdíl od jiných podobných skládanek mám pocit, že tuším, co chce říct ...a cítím za jednotlivými příběhy snahu o výpověď víc než manýru. ()

Galerie (3)

Související novinky

Severský filmový podzim

Severský filmový podzim

31.10.2010

Na měsíc listopad připravil Severský filmový klub filmový festival nazvaný Severský filmový podzim. Od neděle do středy tentokrát uvidíte devět filmů z Dánska, Švédska a Norska. Jako vždy je… (více)

Reklama

Reklama