„Pane Middletone, nezbývá Vám ani cent,“ oznámí ředitelé playboyovi Townsendu Middeltonovi (Henry Fonda). „Jste se asi zbláznili, po otci jsem zdědil 20 milionů, mám závodní koně, jachtu, auto a cennou sbírku prvních vydání,“ odpoví bezstarostně mladík. Je to ale pravda a část koní musí prodat, aby jeho nejlepší, Černá mamba, mohla nastoupit v Kentucky Derby. Bohatý strýček Morton (George Barbier) mu totiž odmítne půjčit peníze. V domnění, že je pořád pohádkově bohatý, krouží kolem něj zlatokopka Sally Barnaby (Mary Brian) a on se s ní v depresi poté, co jeho žokej spadne, ožení. Jeho věrná (a tajně milující) trenérka Valerie O'Connell (Pat Paterson) klisnu ukryje, aby mu ji taky věřitelé nezabavili. Manželka čeká pořád další a další peníze, během líbánek nakoupí hadry za 12 000 dolarů a ještě vyžebrá nový Rolls Royce. Valeriin otec zemře a Middleton jí daruje klisnu a uvědomí si, že vlastně miluje ji. Když Sally zjistí, že majetek se nekoná, začne uvažovat, jak získat majetek strýce Mortona. Ten ji ale prohlédne a vyhodí ji. Middleton začne pracovat (což pro něho byla hrozná představa) jako sportovní reportér a je úspěšný. Rozvede se a Sally zatím připraví s pomocí strýce Mortona Černou mambu na nové Kentucky Derby. Jak dopadne závod a rozhlasový přenos? (Peabody)

rivah

Playboy (Henry Fonda) se ožení s krásnou a povrchní dědičkou (Mary Brian). Pak se rozvedou a žena získá veškeré jmění. Ale ponížený a zchudlý muž získá skutečnou lásku v náruči ženy (Pal Paterson), která nedbá na majetek. ()

Peabody

mladý Fonda je docela slušný, ty holky taky ujdou, ale celé prostředí milionářů a dostihů a pola je takové kašírované. Klišé mi nevadí a Walsh je režisér dobrý, takže asi scénář mi nesedí. Podotýkám jen, že zlatokopka ho opravdu o majetek nepřipraví, o ten přišel už předtím, jen z něja vyzahá zbytky a pak si ještě vezme tisícovku za rozvod v Renu. A Sally jistě o majetek nedbá, ale živit koně musí a peníze strýčka Mortona se hodí.  . ()