poster

Gekidžóban Kara no kjókai: Cukakú zanrjú

 • japonský

  劇場版 空の境界 the Garden of sinners: 痛覚残留

 • japonský

  Gekijōban Kara no kyōkai: Dai sanshō - Tsukakū zanryū

 • anglický

  Garden of Sinners: Chapter 3 - Remaining Sense of Pain, The

Animovaný / Horor / Psychologický / Romantický

Japonsko, 2008, 57 min

 • Naslund
  ***

  Po druhém díle trochu zklamání, ale vzhledem k vysokému hodnocení jinde mě můžete brát střídmě. Oproti předchůdcům je zahrádka hříšníků ještě brutálnějí, krvavější a má postavy čím dál více pochopitelnější. Co mě ale sráží radost je hlavní záporák(čka). Představte si Lucy a Nyu z Elfen Lied a spojte jejich osobnosti v jednu, která musí být rázem šílená, až to doslova bolí. Navíc mi přijde tento typ šokující osobnosti v anime už poměrně ohraný, kvůli čemuž bych řekl, že tento díl uvítají spíše svátečnější sledovači anime, ale většinový názor z jiných webů moji teorii rozhodně nepodporuje. Každopádně atmosféra je opět jedna z nejlepších a díky pár výborným scénám stojí díl určitě za shlédnutí a já se těším na příští: Garan no do(26.11.2008)

 • Carol Pifková
  ***

  Z prvých troch dielov je tento najlepší, ale nemôžem tomu dať 4* keď zase mám problémy s tým, že vo co go. Fujino bola super postava pokrútené končatiny peckové, ale nechápem, prečo je to tak rozhádzané... začína ma to vytáčať, o tej Shiki viem akurát, že jej svieťa oči, vidí smrť a má umelú ruku... ale dokopy viem aj tak vlastne hovno. Ešteže všetky songy sú od Kalafiny, vtedy sa aspoň upokojím pri tom.(7.1.2014)

 • Alwirian
  ****

  Třetí díl série sleduje osud Asagami Fujino, který rozhodně není nijak příjemný. Vše se točí kolem fenoménu bolesti a o tom, co pro člověka bolest znamená. Nabývám dojmu, že tato série je věnována mnohem dospělejšímu a náročnějšímu divákovi. Celkový dojem: 8/10.(12.7.2013)

 • Flipnic
  *****

  Zatím nejlepší díl ze série Garden of Sinners ... 5/5(25.5.2013)

 • Mukade
  *****

  supeeer :)(21.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace