Kdo chce zabít Nancy?

• USA Downloading Nancy

Příběh nešťastně vdané Nancy, která si přes internet objedná nájemného vraha, který ji má zabít, ale nakonec se do něj zamiluje. (oficiální text distributora)

Martin29 odpad!

Ženská není spokojená v životě se svým manželem. Nutno podotknout, že mu to ani jednou ve filmu neřekne a chvílema má člověk pocit, že to co jí on dělá jí dělá dobře (chodí po pastičkách na myši on jí mlátí a jí to dělá dobře) jediné na co se zmože je to, že se řeže (emisté přihazujte vesele hvězdičky to je něco pro Vás) . Jelikož pak s tím už nemůže žít tak si najde po netu chlápka co ji zabije (nabízí se otázka jestli nebylo lepší se rozvést byla to šikovná ženská našla by si hromadu jiných normálních chlapů případně se zabít sama a dříve a nikomu neničit život,když už její dle jejich slov stál za nic) . Celé je to pak natočené podle skutečné události. Největší problém mám s hlavní herečkou nevyzařuje ze mě žádné emoce ve stylu, že by mě jí mělo být líto naopak čím je stopáž delší tím jsem jí tu smrt přál více a více jelikož se místy chová jak kráva (nadává v restaurací hostům do Vagín háže po komsi v obchodě připináčky a útočí na vlastní psycholožku) a ostatní herci jsou už do počtu. Psychologie zde totálně selhává a jen zhruba v 1 scéně naznačení nestačí. Optimálně bych dal 40 procent, ale dám odpad jelikož jsem nedostal ani omylem to co jsem chtěl. Nejlepší komentář Denuna ()

splaty

Někdo tam nahoru zapomněl připsat "psychologický". Tak trochu jsem předpokládala, že se nebude jednat o romcom, jak anotace napovídá, ale i přesto mi na konci nebylo veselo. Ono nakonec i člověk pochopí proč to dopadlo tak jak to dopadlo. Oběťmi svého života se stáváme díky dětství, které nám mnohdy umí někteří pěkně osladit. Poslední věta inspirováno skutečnými událostmi" je už jen třešnička na dortu. ()