Podvodníci

(pořad)
  • Česko Podvádíš mě! (více)
Reality-TV
USA, 2000, 290x30 min

Skrytá kamera pomáha odhaliť neveru partnera či partnerky. A moderátor Joey Greco zase pomáha párom obnoviť ich vzťah a dôveru.  Dôvera, láska a rešpekt sú základom každého vzťahu. Tieto základy sa však dokážu veľmi rýchlo zboriť, ak jeden z partnerov začne toho druhého podozrievať z podvodu a zrady. Reality šou Podvodníci chce pomôcť tým, kto si chcú objasniť situáciu. Detektívi pozorne sledujú partnera podozrievaného z nevery a skutočne ho dokážu prichytiť in flagranti. Moderátor relácie spolu so zainteresovanými stranami sa pokúsi vyriešiť problém, priviesť partnerov k vzájomnej otvorenej diskusii a úsiliu vzťah znovu obnoviť. V každej epizóde vystupujú dva páry, ktorým moderátor Joey Greco chce pomôcť. Zároveň sa venuje aj návratu do predchádzajúcej epizódy, aby sa dozvedel, ako to vyšlo jeho vtedajším hosťom. (oficiální text distributora)

Stejšn odpad!

Tlustá negřice se obklopí dalšíma tlustýma negřicema a když součet hmotnosti všech ploutvonožkyň dosáhne padesáti tisíc tun, vezmou fake TV štáb a jdou hystericky řvát na fake nevěrníka. Pořad pro tlustý negřice, 0 %. ()

Mustaffa

Jo, tohle je vážně skvělá záležitost, skvěle se pobavíte i zasmějete. Někdy je to i dost akční, jak je všeobecně známo, tak např. američtí raperští gangstři jsou ostří kluci ze streetu a když na ně naběhnete s dvaceti kamerami, moderátorem a s nasranou podvedenou starou jednoho z nich, tak to pak lítají pěsti i kulky, ale ne podvodníka, ale z revolveru. Jednou si pamatuji, že moderátora i pobodali. Celá reality show spočívá v tom, že si najmete televizní štáb na sledování vašeho milého a ti ho po určitou dobu sledují, dokud nenatočí dost důkazů o jeho "věrnosti" a pak následuje konfrontace jak s podvodníkem (podvodnicí), tak i s milenkou či milencem. A to je vážně nášup, protože většina konfrontací bývá, když si to spolu rozdávají v autě na parkovišti a tak podobně. ()

Allein4

Přesně, jak se tam říká na začátku, že tahle show je věnována těm, kdo jsou věrní, ale je také pro nevěrné, aby viděli, co mohou způsobit, a vrátili se tak zpět ke střídmosti a slušnosti. Asi se nedá koukat pořád, ale sem tam to není od věci. ()

contreras odpad!

lillien přesně vystihuje seriál, jen se nezmiňuje o nešťastnících, kteří pořadem provádí. Joey Greco se chová jako idiot a Clark Gable, který to po něm vzal, pokračuje v jeho odkazu se vší parádou. Na celém seriálu lze také vidět lidskou chamtivost. Každý kdo souhlasí s uveřejněním své podoby si totiž vezme od produkce peníze :D Seriál o tupé bílé lůze a přistěhovalcích, určený pro tupou bílou lůzu a přistěhovalce. ()

Nick321 odpad!

To je žumpovní pořad. :D Navenek to má moralizovat a vystrašit nevěrníky, i když nevěra už dávno není trestná (přinejmenším v západním světě), na druhé straně, když odhlédneme od toho, že je to jistě všechno jen vyumělkované divadýlko pro diváky, co je horší? Podvádějící partner/ka nebo manipulativní partner stíhač / partnerka fůrie, která protějšku nedá pokoje a v podstatě ho do nevěry tlačí? Přání otcem myšlenky. ()

Adam_666

zasraná bouda na chlapy. nastrci na nej sexi babu a pak ho sledují .. a pak vse reknou manzelce. tomu moderatorovi bych jednu ubalil. tem moderator je uplnej dement. viděl jsem druhy díl no a jak šel ,,konfrontovat,, obklopenej 10 chlapama z ochranky toho černocha tak to byla sila. nedivim se že dal kameramanovi přes hubu. Všichni jsou tam herci kromě hlavního páru. (manželka,manžel) ()

Doskyc

Rozhodně zajímavá reality show plná někdy až dechberoucích emocí. Snad jediné, co by tuto show obohatilo, by mohlo být nastrčení Evičky Holubové k závěrečnému rozhovoru mezi podvodníkem, podvedeným a většinou i třetím vrcholem milostného trojúhelníku, která by jen pronesla svůj legendární monolog z Knoflíkářů: "Ty nic neřeš, nepřepínej a hlavně po ničem nepátrej, ty buď rád, že seš!". Pokud vám dělá radost přihlížení k cizímu neštěstí, tato show je ta správná volba. Jak již zde několikrát zaznělo, je obrovská škoda, že se něco podobného netočí u nás. Český národ asi stále touží po pořadech typu hledám / vyměním manželku. ()

Jurrisek odpad!

10min tohoto nesmyslu mi stačilo. Chápu američany s jejich "Pregnant teens", že na lepší zábavu nemaj, ale vysílat to u nás? až tak hluboko jsme klesli? Ale když jsem se dozvěděl, že budou nový vyhulení, tak si českej národ asi nic jného nezaslouží. Je mi líto, ale američani už nemaj normální pořad na který by se dalo dívat, z "American chopper" udělali imbecilí reality show, kde záběr na motorku pohledat, ale debilních hádek je tam 99% času. když shrnu Cheaters: je mi na blítí!!! ()

DavidAAAA

Opravdu výborná reality show. Občas hodně drsná. Docela dobrý by bylo, kdyby to zkusila převzít některá z našich TV... ()