Špinavé práce

(pořad)
  • Česko Špinavá práce (více)

Napadlo vás někdy, zkusit si opravdu špinavou práci? Zkusit si brodit se po kolena ve věcech, kterých se štítíte, ve věcech, které si hnusíte, nebo třeba ve věcech, o kterých jste ani neslyšeli? A když už vás napadlo, že takovouto práci budete dělat, nenapadlo vás, si za zdokumentování vaší nechutné činnosti, vyinkasovat těžkej balík? Jak se zdá Mika to napadlo. Jako naprostý zelenáč se pouští do těch nejšpinavějších prací, jaké Amerika nabízí. Co dodat? Snad jen jednu z nejčastějších seriových hlášek : Fuj! (Sidmar)

Kosmik 1

Některé profese jsou docela zajímavé. Některé více špinavé, některé méně. Dá se předpokládat, že pro kamery je to poněkud přikrášleno, aby to vypadalo ještě hůř, než ve skutečnosti je, to je třeba brát s nadhledem. Ovšem s tímhle pořadem člověk získá o různých profesích všeobecný přehled a ač jsem zatím viděl jen několik dílů, zdá se mi, že kvalita pořadu stoupá vzhůru, takže budu sledovat pravidelně. ()

Pimpy

Fakt supr "dokument". Není to vůbec o tom, že Mike vleze do kupy hoven a na kameru řekne: "Tak ameriko, ted stojím po kolena v kupě hoven." Každá práce je popsáná odborníky, kteří se tou prací živí, tak aby to pochopil i lajk. Což pro mě, jako pro někoho, kdo má obě ruce levý je hodně zajímavý. Mika obdivuju, že má žaludek a odvahu na to, si na vlastní kůži, a to doslova, vyzkoušet všechny možný profese. Jako bonus jsou Mikovi hlášky, které ze sebe chrlí i když z něho stříká pot a po nohách mu tečou splašky a exkrementy. ()

gymnophiona

Neviem, mám najsmradlavejšiu prácu a baví ma, keď sa pozriem na nejaký diel z tohto seriálu, musím sa len usmievať. Je dokázané, že ľuďom naviac smrdia fekálie, zvratky a hnilé mäso - prečo neskúsi deň pracovať v nemocnici na septickom oddelení, alebo na septickom sále :D Ale to by nebola asi až taká sranda... A ešte je to nanič platené ()

Socom

Môj obľúbený TV seriál s nenapodobiteľnými hláškami Mika Rowa.Videl som strašne moc dielov tohto seriálu na Discovery a nikdy som sa nenudil. Nieje na ujmu ukázať podaktorým ľuďom, čím sa niektorí ľudia musia živiť, aby naša spoločnosť ako taká mohla fungovať. Všetkým, ktorý takúto prácu vykonávajú..klobúk dole.10/10 ()

Fujara777

Vybrané práce sú jednak špinavé a "druhak" zaujímavé. Človek sa dokonca s radosťou dozvie o útrapách tých, čo ich bežne robia. No ale v tom prípade je už iba jeden element, ktorý to príjemno môže rušiť. Po zbežnom prečítaní ostatných komentárov sa cítim až divne, že mi ten Majk Rou nie je vždy po chuti. Ale nepomôžem si. Tie jeho zaksichtenia a reakcie vedia byť otravne hrané. ()

• Mike Rowe často tvrdil, že táto relácia by bez neustáleho posielania nápadov od divákov nefungovala, avšak už pred začatím si spravil dlhý zoznam pracovných miest, ktoré by stačili na prvé tri série. (Greenpeacak)
  • Několik z nejsmrdutějších míst, kde Mike pracoval, je vepřín, továrna na recyklaci ryb, jeskyně se 40 miliony netopýrů, kompost na krocaní farmě nebo dodávka sbírající přejetá zvířata ze silnic. (konvax)
  • Pořad byl třikrát nominován na cenu Emmy pro nejlepší reality program. (konvax)