Americká černá komedie režiséra Michaela A. Nicklese vypráví o patnáctiletém Michaelu Peckovi (Keir Gilchrist)), který to nemá ve škole vůbec lehké. Jeho učitelé ho považují za idiota, spolužáci se mu posmívají, a doma to není o moc lepší, protože rodiče (Marcia Crossová a Adam Arkin) ho nutí dělat to, co nechce. Možná by to ale mohla změnit první láska - Emily ovšem budí pozornost na každém kroku, a pokud chce tenhle outsider získat její srdce, bude muset vymyslet něco velkolepého. Třeba vědecký projekt, jímž ohromí celé své okolí... (oficiální text distributora)

otilrak

Filmu jsem dal druhou šanci a vůbec nelituji. Komedie o klukovi, který dost vyčuhuje z davu a je plná dost inteligentního humoru. Opravdu jsem se nenudil. Nejvíc jsem ale stejně nemohl z Peckovo rodičů, jsou fakt skvěle vymyšlení. U jejich poslední scény s ředitelkou jsem si málem ucvrnkl. Konec vymyšlen parádně. ()

Sakyvanity

Čekala jsem komedii, ale spletla jsem se. Film mě místy nudil, nebyl to jeden z mnoha, který mě vtáhl do děje. Hlavní hrdina mi byl navíc velmi nesympatický a celý námět byl vcelku depresivní. Ale dá se na to koukat, takový skoro průměr. ()

Tristanian

Dlouho mě takhle žádný film nepřekvapil. Teen komedie, která nesází na debilní humor, mladí mluví "jen jako dospělí" a když už se film tváří, že mu dojde dech, tak i dál baví a chytá druhou mízu. Neskutečně podhodnocená věc na csfd! ()

jay are

Herecké výkony nebyly žádná sláva, hlavní herci nebyli nijak sympatičtí, děj byl častokrát hodně přetažená za vlasy. Ja se však při sledování cítil dobře, co se týče pocitů, tak jsem byl správně naladění a hravě se do děje dokázal vžít. Bylo tam cosi lidského. Proto tak vysoké hodnoceni...sám tomu dost dobře nerozumím. ()

Pythonator

Co to jako bylo? Teen melodrama s artovým nádechem? Teenagerovská nuda, kterou vytrhne jedině mladá Brie. Atmosféra je tam sice příjemná, ale toho humoru mohlo být o něco více. Peckovi rodiče pobaví hodně, i když jsou spíš k pláči. ()