Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jsou i lepší věci, než být krásná a slavná... Celý život v sobě nosí křivdu. Teď může zúčtovat. Novinářka proti herečce. Mají společného víc, než tuší. Dokáží si odpustit? Novinářka Vilma pracuje v redakci ženského časopisu a vychovává sama osmiletou dceru. Velice touží udělat rozhovor se stárnoucí herečkou Marcelou, ale ona neustále odmítá. Nakonec se podaří Marcelu přesvědčit a při sklence vína odhaluje své nitro a pravdivě odpovídá i na nepříjemné otázky. Po zveřejnění neautorizovaného rozhovoru se Marcela vrátí domů a matka jí článek ukazuje s tím, že konečně někdo napsal pravdu. Marcela zuří a vydává se za Vilmou. Doma na ni slovně zaútočí, ale Vilmě není dobře a zhroutí se. Když ji odveze sanitka, zůstává Marcela sama s její dcerou Adélou. Večer zavolá do nemocnice a zjistí, že se o ni bude muset postarat minimálně 14 dní. Za pár dní si s matkou na dívenku zvyknou. Po návratu Vilmy z nemocnice prosí Marcela, zda by k nim Adélka občas mohla přijít. Vilma odmítá a v hádce ukáže Marcele svůj rodný list. Tam si Marcela přečte, že mají stejného otce... (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mal som kamaráta, ktorý chodil na interview v Británii permanentne ožratý (hoci to bolo pracovné interview), a to je presne prípad Žilkovej. Ona snáď ten alkoholizmus ani nehrala, že? ()

NinonL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát ne moc uvěřitelných obsah. Eliška Balzerová i Veronika Žilková hrají trochu křečovitě, což nepravděpodobnost příběhu ještě umocňuje. Nakonec nejlepší ze všech byla Libuše Švormová jakožto jedovatá babice. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama