Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Dokumentární
  • Komedie
  • Krimi
  • Thriller

Recenze (2 425)

plakát

Poslední šance (1985) (TV film) 

Křehký příběh o otcovské a synovské lásce a o začátku nového života. Syn nepochopitelně ubije zvíře a octne se v psychiatrické léčebně. Jeho otec, který ho 12 let neviděl a má novou rodinu, se dozví, že život se synem je synova poslední šance.

plakát

Divoch (1936) 

Klasická komedie 30. let, kdy se bohatý továrník vydává za chuďase a slouží v bohaté rodině, na jejíž dceru má zálusk. Spousta zápletek a úskalí, než se ti dva k sobě dostanou.

plakát

Manželství na úvěr (1936) 

Manželství na úvěr sice dopadlo trochu jinak, než bych si přála, přesto má film dosti kladů. Přehlídku tehdejších dámských šatů, záběry noční i denní Prahy 30. let, noblesní chování tehdejších mužů. Také dobré obsazení hlavních hrdinů.

plakát

Dva týdny štěstí (1940) 

Celkem pěkná komedie s Adinou Mandlovou a dalšími slavnými herci 1. republiky v hlavních rolích. Zase jeden z mnoha filmů, jak chudá dívka ke štěstí přišla.

plakát

Hodina angličtiny (1988) (TV film) 

Zprvu šlo o prostou hodinu angličtiny. Malá žákyně je však nesmírně upovídaná a z jejích řečí vychází najevo tragédie, která se pravděpodobně stala v její rodině.

plakát

Po rozvodu (1981) (TV film) 

Film hlavně o psychopatickém manželovi, se kterým se jeho žena po 20 letech manželství konečně rozvedla. Manžela se ale nezbaví, stále ji navštěvuje a citově vydírá. Když si žena (Jana Hlaváčová) vezme svého přítele, nadchází hádky o děti a manžel (Ladislav Frej) svůj teror a vydírání zvyšuje.

plakát

Černá karta (2005) (TV film) 

Skvěle obsazená průměrná krimoška s nečekaným závěrem. V domově pro bohaté seniory začínají umírat klienti. Každý podezřívá někoho jiného, spisovatel Marton (Josef Abrhám) začne podezírat krásnou ženu, do které se zamiloval.

plakát

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011) 

Ivana Chýlková umí hrát. I většina dalších obsazených herců. Příběh stárnoucí ženy, která na kraji 45 let zatouží mít dítě. Přestože celý život měla mužů kolik chtěla, najednou není žádný k mání. Nebo se snad přece jen nějaký najde?

plakát

Plášť Marie Terezie (1982) (TV film) 

Drama o ženě, která se vrací po operaci z nemocnice a připravuje se na ozařování. Potká muže, nad kterým všichni zlomili hůl, protože je to opilec, věčně bez peněz. Rozhodne se ho zachránit a postupně se do něj zamiluje. Dobrý konec nečekejte, protože troska v podání Františka Němce pije dál.

plakát

Filatelistická historie (1978) (TV film) 

Rodinná komedie podložená láskou k filatelii. Dvě starší manželské dvojice, jedna dcera na vdávání, trocha manželské nevěry a hodně nedorozumění.

Reklama

Reklama