Reklama

Reklama

Krásy evropského pobřeží

(seriál)
  • Francie Tour d'Europe du littoral vu du ciel (více)
všechny plakáty
Dokumentární
Francie, 2005, 30x6 min

Režie:

Yannick Charles

Recenze (24)

prkalil 

všechny recenze uživatele

Je to jen 6 – 7 minut. Ale každý díl je malým klenotem, který zaujme a překvapí, nadchne. A člověk užasne, jak je ta naše planeta krásná a co všechno lidi dokázali vytvořit. K tomu výborně ladící meditativní hudba a vlídný komentář v podání Pavla Rímského, to všechno je báseň, která ve mně vždy ještě dlouho doznívá. Přesto v ČT zařazují tento pořad zcela nahodile a nepravidelně, a přitom by si zasloužil hlavní vysílací čas. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Opravdu krásné záběry, zajímavé informace, krátká stopáž, která však seriálu dodává na dokument cestopisného typu neobvyklou svěžest. Pavel Rímský se svými dabérskými kvalitami a hlasovou dispozicí u nás momentálně nemá konkurenci.. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Občas na tento několika minutový spot narazím jako na vsuvku mezi pořady a moc se mi líbí letmé seznámení s evropským pobřežím. Krátké, nenucené a rozhodně lepší než reklama nebo teleshoping s Horstem Fuchsem. Víc takových drobných dokumentů, které vás alespoň malinko nalákají k návštěvě těchto míst. 90% ()

Dragoni 

všechny recenze uživatele

Vždy jsem měl slabost pro letecké záběry krajiny, které tak divákovi ukázaly pro něj netypické panoramatické záběry. Krátké, pěkné a výstižné. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama