Na cestě po Atlantidě (S06E25) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

TV/// Obsazení 5/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +aspoň dobrá hudba -prostředí atd., není tady na tom prostě co obdivovat/// Tak tady bych opravdu žít nechtěl. Tzv. Banánová republika Honduras už má svojí největší slávu za sebou. Všude rez, polorozpadlé domy a památky, slabý měnový kurz a málo práce. Ani jejich kultura mě moc neoslovila. Tohle je celkem slabí díl./// Celkem 60%///(16.3.2009)

• Marek1991

Veruže mierne zavádzajúce, no to by až tak nevadilo, keby oblasť v Hondurase takto divne a slabo nespracovali. Opäť som sa veľa nedozvedel a pomaly ma začínajú nevhodnými poznámkami, či štýlom rozprávania komentátori znervózňovať.(18.7.2013)

Cesty do určitého regionu v Hondurasu nepovažuju za dobrý směr tohoto pořadu. To si mohou tvůrci dovolit v případě Evropy, kterou každý z nás dobře zná. Ale u vzdáleného Hondurasu ne.(10.5.2013)