Na cestě po jihu Černé Hory (S08E05) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2009, 26 min

Miroslav Donutil (vyp.), Jiří Bartoška (vyp.)

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 6/10/// +občas pěkné záběry, komentář průvodců -méně zajímavé, takové neucelené/// Zvláštní. Černá hora je určitě pěkná země a spousta informací je zajímavých, ale tentokrát mi jich v hlavě moc nezůstalo. Prostředí mě tolik neokouzlilo. Celé mi to přišlo takové obyčejné, normální, nic extra zajímavého. Ale možná jsem už tímhle pořadem moc rozmazlenej./// Celkem 62%///(17.11.2009)

• Marek1991

Malý štátik si rozložili na dve časti a obe odflákli. Ako nejaký cestopis pred cestou tam to nemôže slúžiť. Juh je pekný je tam more, síce rozpredané bohatým cudzincom, čiže z krajiny len dočasný biznis, ale tento film za to nestál.(25.7.2013)

Tuhle překrásnou zemi jsem projel od severu k jihu a nemůžu si ji vynachválit. Těším se na dnešní pokračování Na cestě po severu Černé Hory. Krásně si zavzpomínám.Už kvůli výbornému Njegušskému pršutu se tam musím vrátit.(21.12.2009)

Asi se alespoň jednou podívat do Černé Hory, to bych radil každému. Bartoška s Donutilem budou určitě pro.(10.5.2013)