poster

Virgin Witch

Horor

Velká Británie, 1972, 88 min

Režie:

Ray Austin
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Docflash

  Occult-witch horror od britské TIGON British Film Productions- 1985 na VHS v USA od PRISM ent.co.-1993 ve VB+USA REDEMTIONS Films -2012 na DVD+Blue Ray remastered od REDEMTIONS Films.Ve filmu debutovaly sestry Ann(nar.1952) a Vicki MICHELLE (nar.1950 VB)-jejich au-pair byla německá star ELKE SOMMER ! Vicki je známá hlavně ze seriálu 1988 HALO-HALO kde hrála Yvette-nebo 77'SENTINEL či 78'ŘECKÝ MAGNÁT.(7.7.2012)

 • strougy
  *

  Nic víc než pouhé odhalování nahých těl všech hereček, které se jen mihnou poblíž zámku. Většina z nich příliš atraktivnosti nepobrala, tudíž to v dnešní době s volně přístupným pornem po celém internetu skutečně nemá smysl sledovat. Ovšem dost bych se divil, kdyby to někoho bavilo i v době natočení...(26.3.2017)

 • kaylin
  ****

  Ne, snímek „Vigin Witch“ vás skutečně nedokáže dostat tím, že je hororový, že je zde skvělá atmosféra. Staví se na tom, že se jedná o erotický snímek, který má scény koncipovány tak, aby se útočilo na libido, které je drážděno například focením, jež je zachyceno tak, aby se divák mohl podívat na jednotlivé záběry. Postupně začíná být film i trochu temnější, ale je to pořád hlavně erotický film, což mě na něm ale bavilo.(7.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace