Režie:
Robert SiodmakKamera:
Paul IvanoHudba:
Frank SkinnerHrají:
Charles Laughton, Ella Raines, Dean Harens, Stanley Ridges, Henry Daniell, Rosalind Ivan, Molly Lamont, Raymond Severn, Ernie Adams, Tommy Cook, Edgar Norton (více)Hrají
Charles Laughton
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Svědek obžaloby (1957)
Věčná Eva (1941)
Spartakus (1960)
Ella Raines
USA
Nejlepší filmy:
Hrubá síla (1947)
Přízračná dáma (1944)
Tall in the Saddle (1944)
Dean Harens
USA
Nejlepší filmy:
Scotland Yard zasahuje (1944)
Christmas Holiday (1944)
Topaz (1969)
Stanley Ridges
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Být či nebýt (1942)
Union Pacific (1939)
Ve znamení kříže (1932)
Henry Daniell
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Song of Love (1947)
Diktátor (1940)
Rosalind Ivan
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Věčná Eva (1941)
Šarlatová ulice (1945)
Johnny Belinda (1948)
Molly Lamont
Jihoafrická republika
Nejlepší filmy:
Bílé útesy doverské (1944)
Nahá pravda (1937)
Pan Skeffington (1944)
Raymond Severn
Jihoafrická republika
Nejlepší filmy:
Zahraniční dopisovatel (1940)
A Guy Named Joe (1943)
The Lodger (1944)
Ernie Adams
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Na západní frontě klid (1930)
Rapsodie v modrém (1945)
Tommy Cook
USA
Nejlepší filmy:
Stalag 17 (1953)
Humoreska (1946)
The Battle at Apache Pass (1952)
Edgar Norton
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Man in the Iron Mask (1939)
Dr. Jekyll a pan Hyde (1931)
Páni v cylindrech (1935)
Olaf Hytten
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Dobrá země (1937)
Pan Smith přichází (1939)
Casablanca (1942)
Jimmy Aubrey
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Valčík na rozloučenou (1940)
Veselý rozvod (1934)
V zajetí minulosti (1942)
Lillian Bronson
USA
Nejlepší filmy:
Plynové lampy (1944)
Spencerova hora (1963)
Uloupený život (1946)
Vera Lewis
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Bouřlivá dvacátá léta (1939)
King Kong (1933)
Gerald Hamer
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Bílé útesy doverské (1944)
Svět valčíků (1936)
The Lodger (1944)
Nina Campana
USA
Nejlepší filmy:
Noc v opeře (1935)
Tycoon (1947)
Barbary Coast (1935)
Charles McNaughton
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Plynové lampy (1944)
Valčík na rozloučenou (1940)
Každému dle zásluh (1946)
Cecil Weston
Jihoafrická republika
Nejlepší filmy:
Píseň o Bernadettě (1943)
Alexandrův ragtime band (1938)
Zvoník od Matky Boží (1939)
Maude Eburne
Kanada
Nejlepší filmy:
Rozmarná žena (1938)
The Bat Whispers (1930)
Tajný život Waltera Mittyho (1947)