Reklama

Reklama

Červený traktůrek

(seriál)
  • Velká Británie Little Red Tractor

VOD (1)

Obsahy(1)

Nový seriál Červený traktůrek pochází z tvůrčí dílny producentů proslulého Pošťáka Peta. Nové příhody Standy a jeho malého Červeného traktůrku. (oficiální text distributora)

Recenze (39)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Naprostá bomba z britského venkova. Co postava, to skvělá komická figurka jak z nějakého sitcomu. Pan Jonáš víc než jen trochu připomíná Rimmera z Red Dwarfa, ale abych tím někoho nezmýlil - Červený Traktůrek je seriál pro děti. Naštěstí jeden z těch, u kterého se dospělému nechce umřít;) Opět se potvrzuje, že když se spojí dobře udělaná stop-motion figurková animace s někým, kdo přemýšlí nad příběhem a cílovou skupinou, stojí to za to. Červený Traktůrek tím pádem má všechno - chytlavou znělku (v češtině luxusní), roztomilý malotraktor, který skvěle vyjadřuje emoce, a sympatické, k sobě navzájem hezky se chovající postavy (samozřejmě krom pana Jonáše). A aby to nebylo jen o legraci, tak se ty postavičky dají použít i výchovným způsobem, a pokud jde o to pobavení, tak to je i sofistikovanější než u mlynáře Huga, který se v každém dílu vždycky dokonalým groteskovým způsobem ála Panika V Městečku rozseká při jízdě na čtyřkolce:) BTW epizod je nakonec podle wikipedie 4 x 28. 80% a nikdy jinak. ()

Grimaldi 

všechny recenze uživatele

Červený traktůrek se dle mého snaží moc vyobrazovat,až propagovat venkovský život jako ten lepší.Standa je ten chytrý,pracovitý a přátelský farmář,zato Jonáš namyšlený přistěhovalec z města,trochu blbeček.Dětem se chce furt jenom pracovat na poli,obecně pomáhat na farmě a běhat jenom po venku.Na druhou stranu se to líbí mému malému bráchovi a hned vám všechno napsané z úvodu asi nedojde,to až když to budete pouštět pořád dokola.Ale jak říkám,dětem se to líbí. ()

Reklama

HynekR 

všechny recenze uživatele

Já podmiňovací způsob nepotřebuju. Můj tříletý syn Červeného traktůrka miluje a sjíždí už rok všech 6 DVD. Některé hlášky v naší rodině "zlidověly", např. "Marnivost Stando! Byla to šance, jak se objevit v časopise Ahoj." O zábavu se stará hlavně ambiciózní hlupák pan Jonáš (úmyslná paralela se seriálem Hospoda? v originále Mr. Jones). V rámci daných možností je to velmi kvalitní dětský seriál. Mimochodem ta znělka je podle mě vykradenej Ozzy - Changes. Fakt. ()

Koda 

všechny recenze uživatele

Ano, uznávám, že jsem se na to koukal ve Snídani s Novou, než jsem jel s mamkou do školy, ale teď si říkám, že já vůl jsem se na tohle díval. Omlouvám se, ale mě ten traktor prostě při pohledu znervózňuje a znělka je neuvěřitelně chytlavá, že jí nedokážu vypustit z hlavy... tohle je asi největší problém. Já osobně miluji animované seriály a filmy, ale u některých prostě není něco v pořádku a já to cítím. Hvězdička za dětství, ale jinak ne. ()

fler 

všechny recenze uživatele

Za prvé bych to nesrovnávala s Patem nebo Bořkem, to je jako ta pověstná jablka a hrušky, a za druhé pochybuju, že se na to kdokoliv z těch, co to tu haní, pokusili dívat okem tříletého dítěte, pro které je to určené. Snad každý rodič vám řekne, že se to dětem líbí (narozdíl od některých českých paskvilů stokrát jinak a stále dokola). Je to pozitivní, pro mrňouse zábavné, a třeba i poučné, a o to jde. Ne, jestli to přijde dost sofistikované třicátníkům.. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama