Noční promítání hororu ze 70. let se promění v peklo, kdy vrah "vychází" z filmu a ke všemu s jedinou myšlenkou: "ZABÍT VŠECHNY DIVÁKY". (LIVINGDEAD)

josefklimes

***Rozpočet-$1 milión***Tržby víkendové-???***Tržby USA-???***Tržby celosvětově-???*** ... Ať jdou do hajzlu ti kokoti, kteří tu kurví celé csfd.cz tím, že hodnotí filmy na které by se neměli dívat. Určitě ti zmrdi očekávaj od béčka nějakou zatraceně inteligentní řežbu, kde vystavuje všechny své síl(ikón)y Pamela Anderson a svůj lamí ksicht předvádí Taylor Lautner. Na filmu vlastně není co vytknout. K pětihvězdě nechybí hodně. Jen trochu vyšší rozpočet by udělal divy. Prostě béčko áčkové kvality. Bez diskuzí.*80%* ... +skvělá stopáž, +úžasný námět, +slušná atmosféra a -nízký rozpočet ()

MadyDollar odpad!

Pokud máte aspoň trochu rádi horory (resp. slashery), tohle si určitě nepouštějte. Viděl jsem nespočet slasherů, ale tohle je odpad první třídy... Jestli člověk nesleduje Ulici, takovouhle sračku nevidí každej den. Hluboký zklamání. ()

musolini

Jak tohle mohl někdo vymyslet,jedna veliká kravina,bez hlavy a paty.Dokoukal jsem to jen silou vůle,abych věděl jak to dopadne.Trapný námět,trapný herci,trapný všechno.Horor ani náhodou,spíš taková "komedie" z 80´let... ()

fakáč

Pro tohle jsem jaksi nenašel pochopení. Na vážně míněný počin logika žádná, na s nadsázkou pojatý trash který bych bral - nadsázka žádná. ()

uprchlice

Midnight movie nepřinese celkem nic originálního. Jedná se o klasický slasher z prostředí kina. Děj je prostý. V kině se promítá horror ze 70-ých let a vrah se záhadně přemístí do současnosti k partě teenagerů, nasranému motorkáři a k poněkud typickému americkému poldy. Děj je po všech stránkách nudný. Vrah není ničím originální, zajímavý, ani vyjímečný kromě toho, že je spíše nadpřirozený a mizí si kdy se mu zachce. To ovšem na filmu není zajímavé. Je to je jeden z dalších amerických slasherů, kde oběti prchají před vrahem, který je velice neobyčejný. Nic jiného se v tom hledat nedá a pokud hledáte něco originálního, tak v Midnight Movie nic nenajdete. ()

Machys

Vcelku povedený originální béčkový kousek.Škoda jen, že se děj odehrává v malém upadajícím kině ( ikdyž má to své kouzlo to nepopírám ). Ve velkém kině by bylo více rozmanitějších postav,déle trvající anonymita objetí. Chvilkama postavy pobíhají trošku zmateně, ale to ke správnému slasheru patří. Stejně jako originální zbraň a potoky krve. Konec filmu je otevřený a očividně si říká o pokračování.Pokud k němu dojde, rád se na něj podívám. ()

doginko

b-čkový slasher..alebo čo sa môže stať ak je vrah z plátna skutočný a ide práve PO VÁS.Popravde film je dosť v tempe,ale vraždy mohli byť trochu krvavejšie,nástroje viac rozmanitejšie (aj keď nič proti vrtáčiku)...poteší aspon tých 80 minút stopáže..mať to o 15-20 min viac asi nedokukám ()

Pattrick

Docela solidní podívaná, je vidět, že je to takové nedotažené, ale přesto je to lepší, než jiné sračičky za větší peníz. Dost nelogičností bylo v chování postav, kdy jsem si říkal, proč nezkusí todle, či tamto, proč střílejí atd, ale vykompenzovalo se to drsnou zabíjačkou a zvláštní proplouvavost mezi "filmem" a realitou a líbil se mi i efekt přestupu vraha, z toho jsem byl docela v šoku, peníze se nejspíš vydali z krev, počítačový efekt :).. Čekal jsem logičtější vysvětlení, nebo spíš, nějaké, což byla škoda. Tak alespoň že zůstala vrátka pootevřena na další díl :) mohlo by to být zajímavé .. :) TROŠKU SPOILER: Ještě jsem si myslel, že si ten film vezmou policajti a budou si ho pouštět na stanici a ejhle, konec, pokračování příště :D uvidíme ()

m.gunzel

Horůrek o maníkovi,který si sem tam odskočí z filmového plátna aby vykrajovátkem na cukroví vyvraždil všechny diváky v kině.A kdyby filmu ve filmu nebyl The End,dozvěděli bychom se jak to vlastně s těmi mrtvími dopadlo. Slaboučký bečkový slasher,kterému zaručeně něco chybí. ()

Deacon59

Zajímavý nápad, výbornej zabiják, dobrá atmosféra i skloubení s promítaným filmem, ale postupem času, mi to přišlo pořád stejný. Jednou a dost ()

ES13

Originální, suprově natočenej film! Super herci (líbilo se mi, že nebyli moc známí :), super atmosféra a skvělej konec. Konečně zase nějakej horor bez happy endingu! Tyhle pomalu rozjíždějící horory mám nejradši. A konec je vždycky jedna velká bomba! Jediné co mě teda pak trošku vadilo byly ke konci už hodně špatný efekty, ale to se dalo čekat. ()

evelouch

Ehm, co to jako mělo být? Začátek super, mám ráda psychiatrii.....pak to byl fajnovej slasher. No, ale co čert nechtěl, nakonec se to zvrhlo v nějakej paranormální horor, kde jsou diváci v kině vtahováni do filmu?! Líbila se mi atmosféra, ale úplně nej byla ta zhulená blondýna:-). Bavila jsem se, ale nebála. :( ()